Slovenskí Bonnie a Clyde v klipe od Good Reason.

Bratislavská punkrocková kapela Good Reason pripravila k piesni Regret gangsterský videoklip, ktorý zachytáva krátky príbeh búrlivého vzťahu v lúpežníckom prostredí. Okrem samotnej kapely môžete v klipe vidieť párik drzých kriminálnikov počas ich spoločnej životnej etapy.

Na jeho nakrútení sa podieľali dvaja mladí filmári z Pezinka, Jakub Steinecker a Patrik Gubiš. Regret sa bude nachádzať na chystanom albume s pracovným názvom Asceticism of Mutiny and Rebellion, ktorého vydanie je naplánované na zatiaľ bližšie nešpecifikovaný letný deň.

Good Reason z Bratislavy vznikli v roku 2002 a inšpiráciu našli v zámorských punkových legendách ako NOFX, Bad Religion, Propagandhi či Belvedere. Na konte majú zatiaľ album Age of Reason (2008), split-album Under One Flag (2006) s kapelou King Ly Chee z Hong-Kongu, a EP nahrávku Simplicity of Condonig a Frump (2009).

Podarilo sa im odohrať množstvo klubových koncertov doma aj v zahraničí (Rusko, Turecko, Francúzsko, Grécko, Fínsko a iné európske krajiny). Aktivitu Good Reason však spomalilo niekoľko nedávnych zmien v zostave na poste bubeníka a gitaristu. Kapela je ale znova pripravená na aktívne hranie. Jej najbližší koncert bude 12. júla v bratislavskom klube British Rock Stars.

https://www.facebook.com/goodreasonpunk
https://goodreason.bandcamp.com

Zdroj: Good Reason