Slovenská speváčka DIANAH KAY prichádza s druhým singlom LIGHTS OUT v spolupráci so zahraničným producentom

Mimoriadne talentovaná mladá speváčka Dianah Kay (Diana Kovaľová) spojila sily v novom singli Lights Out s chorvátskym EDM producentom Brunom Pietrim.

Lights Out je výraznou energickou EDM skladbou, ktorá nás nabáda k pohybu. Je o emóciách, túžbe a vzťahu medzi dvoma ľuďmi. Ide o prvú spoluprácu slovenskej speváčky s chorvátskym producentom.  V Brunovom prípade ide o singel, ktorý nasleduje po úspešnom Hold My Love a Dianah takto nadväzuje na svoj autorský debut  Self-destructive Habit, ktorý vyšel aj v slovenskej verzii pod názvom Sebadeštruktívny návyk.

„Tanečná hudba, alebo aj EDM, je jeden zo žánrov, ktorý ma najviac baví. Dokonca to bol môj obľúbený žáner, keď som bola malá. Ako deväťročná som počúvala najradšej interpretov ako Calvin Harris, Avicii, Tiesto, Martin Garix a dlhú dobu som sa chcela stať producentkou alebo DJkou. Uvedomila som si, aký silný bol na mňa vplyv tejto hudby, až keď zomrel Avicii. Tá správa vo mne zanechala hlboký smútok a nostalgiu. Vďaka Lights Out som si znovu našla cestu k EDM a našla som aj nové (i staršie) skladby, ktoré ma inšpirujú, poznala nových ľudí a získala veľa skúseností,“ vysvetľuje speváčka svoju novú osobnú skúsenosť s elektronickou tanečnou hudbou.

Producent Bruno Pietri k ich spoločnému počinu dodáva: „Môj obľúbený okamžik v klube bol vždy, keď všetky svetlá zhasli. Vtedy má každý možnosť sa úplne odovzdať hudbe, tancovať a uvoľniť svoju vnútornú Dancing Queen! Dianah dokonale preniesla moju víziu tohto okamžiku a stelesnila bohyňu hudby a skvelých zážitkov, ktoré som si predstavoval pri Lights Out. Bolo mi potešením pracovať s umelkyňou, s ktorou zdieľam vášeň pre vytváranie skvelej hudby a ešte lepšej zábavy. Dúfam, že to poslucháči budú cítiť rovnako pri každom jednom vypočutí našej piesne!“

Videoklip Bruno Pietri x Dianah Kay – Lights Out: https://youtu.be/K0eRKvGoo4I
Skladba na digitálnych platformách: https://WMCZ.lnk.to/LightsOut

Zdroj: TS