Slobodná Európa odohrá na konci leta jediný koncert v Bratislave!

Koniec leta a letných prázdnin sa nezadržateľne blíži a s ním aj jediný koncert Slobodnej Európy v Bratislave, ktorý odohrajú 27.augusta na Pláži pod Ufom. Pôjde o malú zmenu oproti minuloročnej Umelke, ktorá svoje koncertné pódium aktuálne rekonštruuje a nebolo by to tam možné technicky spraviť.

„Pre zvýšenie komfortu pre fanúšikov sme sa rozhodli tento rok letný koncert usporiadať na Pláži pod Ufom. Tam už tento rok svoje koncerty odohralo veľa našich spriatelených kapiel a všetci si pochvaľovali.“ povedal manager Michal Očovan. Vynikajúci koncertný priestor s priamym výhľadom na bratislavský hrad a ľahkou dostupnosťou už hostil tento rok viacero vystúpení interpretov ako Para, Polemic, Medial Banana, IMT Smile či z českých interpretov David Kollera a Chinaski.

Slobodná Európa zahrá svoj predĺžený program plný osvedčených hitov, ktorým uzavrie letnú koncertnú sezónu. Počas nej vystúpili napríklad na hlavnom pódiu na Pohode, ale tiež na mnohých ďalších festivaloch.

Ako špeciálny hosť sa pod Ufom predstavia zbojníci z Catastrofy, ktorý odohrajú rovnako plnohodnotný koncert zložený z piesní z posledného albumu Taký je život, ale samozrejme aj prierez ich doterajšou bohatou tvorbou.

Časový harmonogram koncertu:
19:00 otvorenie areálu
20:00 Catastrofy
21:00 Slobodná Európa

Vstupenky sú dostupné v sieti TicketLIVE.sk
https://www.ticketlive.sk/sk/event/slobodna-europa-bratislava-27-08-2022

Zdroj: TS