Skyline, Alef Zero a Le Pneumatiq zahrajú na benefičnom koncerte pre Podané ruce – Hard & Smart.

Jedinou možností jak růst a posouvat současnou taneční scénu k novým horizontům je neustále pronikat za její aktuální hranice. Nový projekt Hard & Smart je právě jedním z těch, které si kladou za cíl učinit první krok k aktuálně vznikajícím trendům lepšího a bezpečnějšího prostředí nočního života.

Tuto myšlenku se rozhodli podpořit formou úvodní benefiční party Skyline, Le Pneumatiq, Alef zero, takže se bude na co těšit!  Skyline se při této příležitosti rozhodli pokřtít svoje nejnovější album Fairytapes.

Skyline na české scéně figurují od roku 1997 a platí za jednu z nejvýznamnějších kapel české elektronické a drum and bass scény. Nová deska „Fairytapes“ vyšla 25. března, pokřtěna byla ve vyprodaném Paláci Akropolis. Po dva týdny od vydání vévodila digitálním prodejům v České republice. O zvuk a světla se postarají zkušení profesionálové – zvukový mistr Jakub Honzátko a light designer Ondřej Burián.

Lamané beaty – drum’n’bass a breakbeat to jsou Alef Zero, kteří propojují taneční elektronickou hudbu a živé nástroje. Hudbě vévodí elektronické základy a samply, ale ty ženou dopředu hutná basa a přesné bicí. Z energických živých vystoupení těží i Le Pneumatiq. Poslední desku vydali Le Pneumatiq v roce 2012. Kromě hraní v ČR kapela expandovala už i do zahraničí, např. v Německu hráli jako jeden z headlinerů festivalu v berlínských ulicích.

Výtěžek z akce bude použit ve prospěch a bezpečí klubové a taneční scény v Brně. Jeho prostřednictvím se uhradí náklady spojené s činností sdružení Podané ruce v klubu Fléda. Tato spolupráce má za cíl zvýšit úroveň servisu a bezpečnosti návštěvníků při tanečních akcích.

Hard & Smart:: Skyline | Le Pneumatiq | Alef Zero
19. listopadu 2013 20:00
Fléda, Brno
fcb event: https://www.facebook.com/events/672549082762759/

skyline_19_11

Zdroj: Fléda