Skupinu Slayer privezie do Bratislavy 7 kamiónov a 3 autobusy!

BRATISLAVA – Thrash-metalová legenda a člen slávnej „Big four“ – skupina Slayer prinesie na svoj bratislavský koncert plnohodnotnú šou, s ktorou toto leto vystúpia aj na najväčších európskych festivaloch. Sedem kamiónov s technikou sa postará o skvelý zvuk a svetlá, tri špeciálne upravené autobusy zasa prinesú členov kapely a obslužný personál.

Koncert jednej z najslávnejších metalových kapiel histórie bude 11. júna v bratislavskej Aegon Arene (NTC). Vstupenky sa predávajú v sieti Eventim za 29 eur.

Slayer

Slayer sa Slovákom predstavili už v roku 2008 na festivale Topfest. Svoju kariéru naštartovali počiatkom osemdesiatych rokov. Najneskôr v roku 1986 boli aj vďaka svojmu legendárnemu albumu Reign In Blood považovaní za jednu z najdôležitejších metalových kapiel všetkých čias. A sú ňou do dnešných dní. Ako súčasť takzvanej Veľkej thrashmetalovej štvorky (Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax) zažili zrejme najväčšiu slávu na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Okrem Reign In Blood práve nasledujúce dva albumy South Of Heaven a Seasons In The Abyss patria k zlatému fondu kapely a zaslúženej a najčastejšie využívanej kostre všetkých koncertných playlistov.

Slayer

Pomyselné výlety k prvým dvom doskách Show No Mercy a Hell Awaits spolu s výberom toho najlepšieho z prelomu deväťdesiatych a nultých rokov (najmä album God Hates Us All) sú vždy pomyselnou čerešničkou na torte, pričom kapela samozrejme nikdy nezabúda ani na svoje najaktuálnejšie počiny. Koncert roka pre všetkých slovenských fanúšikov metalu však ponúkne viac. Ako hosť tu vystúpi azda najzaujímavejšia francúzska kapela súčasnosti a predstaví aj svoj dlho očakávaný nový album. Gojira a Slayer v Bratislave, spolu, v jeden večer. Slovenský koncert roka! Vstupenky sú v predaji v sieti Eventim a na www.eventim.sk za 29 eur.

Viac info: htttp://www.slayer.nethttps://www.gojira.com
Vstupenky: https://www.eventim.sk

Zdroj: SKALAR ENTERTAINMENT GmbH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET