Skupina Th!s s basákem Vojtou Kotkem vydává nový singl

Skupina Th!s, ve které hraje na basu herec a režisér Vojta Kotek, vydává nový singl „One More Day“. Pokřtí ho na svém koncertu 9. března v Praze.

„Zatímco naši kolegové z ostatních kapel během „covidového volna“ nezaháleli a natáčeli jedno album za druhým, my jsme se dokázali naším svérázným tempem propracovat k jednomu singlu, který svého druha zatím nemá, ale za to je propracovaný a ve svérázném tempu. Ano, upřednostnili jsme kvalitu před kvantitou“ směje se Vojta Kotek.

Nový singl natočili ve studiu hudebního kolegy Tomáše Fröde. „Do natočení singlu nás pošťouchnul Tomáš, profík, ale zároveň stejnej dement jako my. Takže tahle sranda rozhodně není náš poslední společnej počin“ doplňuje zpěvák Honza Melíšek.

V písni One More Day, vlastně přicházíme s přáním mít nějaký ten čas navíc, po kterém člověk začíná toužit nejvíc, když mu dojde, že mu došel. A tak se už nemůžeme dočkat, až si ho společně dopřejeme při křtu v Rock Café,“ vysvětluje Vojta.

Skupina Th!s pokřtí novou píseň v pražském Rock café 9. března, kde zahájí svoji letošní koncertní sezónu. Vstupenky lze koupit v síti GoOut.net.

Do Rock Café se vracíme po několika letech a bude to príma bžunda, to je bez TH!Skuze,“ zve závěrem kapela.

Singl One More Day na digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/OMD

Zdroj: TS