Skupina Šalefuky zverejnila nový videoklip: Sexi exfarmárka Eva Zelníková v ňom ukázala svoje bujné vnady.

Krásky v slovenských krojoch, ovce, kozy, psy, mačky a temperamentní hudobníci – tak to vyzeralo v posledný októbrový víkend neďaleko Bratislavy, kde kapela Šalefuky nakrúcala videoklip k pesničke Muzikanti Fidlikanti.

Za projektom Šalefuky stojí jazzman Milo Suchomel, ktorý sa nechal inšpirovať slovenským folklórom, rómskou kultúrou a prvkami balkánu: “Keď sa zjavia Šalefuky, roztancujú nohy, ruky a spália pri tom všetky tuky” hovorí Milo Suchomel, autor hudby, ktorý v kapele aj hrá na saxofón. Spolu s režisérom Michalom Nemtudom natočili príbeh o živote muzikantov, ktorí prišli rozprúdiť zábavu z mesta na vidiek.

Hosťom v pesničke je aj Ondrej Kandráč, ktorý si v klipe zahral krčmára. O krásne ženy v klipe nie je núdza, v skupine zábavy chtivých dievčat nechýba diablica Vanessa Sarkozy a pozornosť púta aj sexy exfarmárka Eva Zelníková, ktorá sa nechala nahovoriť na odvážnu scénu. V stodole plnej sena skončila iba v spodnom prádle.  Ako to vyzeralo, a či výsledok stojí za to si pozrite v nasledujúcom linku.

Zdroj:TS