Skupina INEKAFE valcuje so skladbu Otázka za milión slovenské rádiá!

Skupina INEKAFE sa teší z úspechu jej novinky! Skladba Otázka za milión je druhou najhranejšou piesňou v slovenskom éteri  a po mesiaci od zverejnenia má na Youtube vyše 400 tisíc vzhliadnutí. Pieseň si spievajú fanúšikovia na koncertoch a budú si ju môcť užiť aj na letných festivaloch!

INEKAFE sú na scéne 30 rokov a ich hity si spievajú už dve generácie fanúšikov. Aktuálne bodujú s novou skladbou Otázka za milión. Autorom hudby aj textu novej skladby je líder kapely Vratko Rohoň.

„Otázka za milión je druhou najhranejšou piesňou v slovenskom éteri a má 400 tisíc vzhliadnutí na Youtube. Veľmi sa z toho tešíme. Aktuálne beží sezóna festivalov, tak hráme na plné obrátky. Dva koncerty za deň sa pomaly stávajú pravidlom. Super je, že ľudia na singel reagujú už aj naživo, videjká z koncertov môžu sledovať na našich sociálnych sieťach. Je úžasné, ako skladbu ľudia spievajú pri tisícových návštevnostiach,“ vysvetľuje líder kapely Vratko Rohoň.

Na platforme Spotify je Otázka za milión treťou najobľúbenejšou spomedzi všetkých skladieb INEKAFE. Predbehla dokonca hity ako Spomienky na budúcnosť alebo Záverečná.  

„Kamaráti aj rôzni fanúšikovia nám posielajú reakcie, že nová pieseň sa im naozaj páči. Skvelé sú aj komentáre na sociálnych sieťach. Toto sme prežívali pred 20-timi rokmi so skladbami Ráno alebo Spomienky na budúcnosť a teraz opäť s Otázkou milión,“ teší sa Vratko. 

Otázka za milión má aj skvelý klip, ktorý je najdlhšie vznikajúcim klipom v histórii kapely! Tomáš a Lukáš Ferencovci v ňom použili špeciálne efekty aj automobilového veterána, ktorý má v klipoch INEKAFE tradičné miesto. Kapela v zložení Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec, basgitarista Vlado Bis a gitarista Tadeáš Laššák si teraz užíva koncertné leto a chystá sa na budúcoročné oslavy 30 výročia na scéne.  

 INEKAFE vydali od svojho vzniku v roku 1995 už 15 hudobných nosičov – 7 radových albumov, v prvopočiatkoch ešte dva demo albumy, ktoré neskôr vyšli ako jeden oficiálny album, dva výberové best of albumy, jeden cover album, jedno DVD a jedno DVD/CD –  v státisícových nákladoch. Do éteru vypustili takmer 40 úspešných singlov, ktoré milujú už dve generácie fanúšikov.

Všetky informácie o INEKAFE nájdete:
WEB: https://www.inekafe.sk/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/inekafe
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UChOX1b74qdCSznaiWHAoarg

TS