Skupina IMT Smile doplní svoj ŽIVOT o B- STRANY, RARITY & LIVE. Ako prvá sa predstaví skladba NAVŽDY v podmanivej akustickej verzii.

Akustická verzia hitu IMT Smile – Navždy, je znamením, ďalšieho výberu skladieb, ktoré doplnia Život IMT Smile. Tento krát s podtitulom – AJ TO JE ŽIVOT B-STRANA A RARITY & LIVE. Album vychádza 4.decembra.

„Akustickú verziu Navždy sme opäť nahrávali v štúdiu Birdland v Považskej Teplej kde pracujeme aj na novom albume. Tento krát sme použili aj nástroje ako kontrabas. Na konci piesne je sólo  na ústnej harmonike. Popri nahrávaní gitary sa gitarista Tomas Slávik opäť venoval aj kamere. A z toho vzniklo video k tejto nahrávke“ približuje nahrávku Ivan Tásler.

Kapitolu Život IMT Smile tak uzatvoria skladby, ktoré neboli doteraz vydané, ale nie sú neznáme. Skladby, ktoré dokumentujú geniálne spojenie s legendou Michalom Dočolomanským, alebo spojenie so symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu a ďalšie.

IMT Smile – Navždy ( akustická verzia)
https://imtsmile.lnk.to/NavzdyAkustickaVerzia
hudba: Ivan Tásler
text: Vlado Krausz
Ivan Tásler: klavír, akustická gitara, ústna harmonika, Hohner melodica, Hammond organ, vokály,spev Miro Tásler: rhodes piano
Tomáš Slávík: akustická gitara
Ivan Kormaňák: perkusie
Peter Bartoník: kontrabas
Nahrávané v Birdland studios, Považská Teplá (október 2020)
Nahrával a mixoval: Miloš Miňo Rojko
Producent: Ivan Tásler
ISRC: SK-A01-20-00121
2020 Universal Music
Réžia / strih videa – Tomáš Slávik
ISRC: SK-V01-20-00207

Zdroj: TS