Skupina For You myslí na učiteľov – daruje im online koncert.

Vokálna skupina sa rozhodla pre veľmi milé a krásne gesto – darovať online koncert pre UČITEĽA ROKA. Na svojich sociálnych sieťach rozbehla súťaž, v ktorej môžete nominovať svojho obľúbeného učiteľa, ktorému bude koncert venovaný.

„Súťaž sa uskutoční na facebooku a na instagrame skupiny. V prvom kole ľudia nominujú svojich obľúbených učiteľov. V druhom kole vďaka lajkom vyhráva jeden z piatich súkromný online koncert skupiny For You, “ prezradila speváčka skupiny For You Katalin Lantos Borbély, „a krátka ukážka z koncertu bude zverejnená na sociálnych sieťach.

Bude to symbolický minikoncertík, skupina sa spojí s výhercom cez skype alebo messenger a zaspievajú zopár piesní z ich repertoáru. Určite nebude chýbať ich najznámejšia skladba Nenahraditeľná, ktorú mnohí poznajú v spolupráci so Simou Martausovou.

Do súťaže sa môžete zapojiť každý, nominácia učiteľov prebieha do nedele polnoci. Piati učitelia, ktorí budú mať najviac nominácií, sa dostanú do ďalšieho kola. Tam ľudia môžu podporiť svojho favorita a tak vyhrať učiteľovi alebo učiteľke koncert, ktorý sa uskutoční deň pred medzinárodným dňom učiteľov.

Za menej ako jeden deň po spustení súťaže je pod fotkou viac ako 100 komentárov z rôznych kútov Slovenska s viac ako 40 menami učiteľov a učiteliek. Zapojte sa aj vy!

Súťaž nájdete na fb tu: https://www.facebook.com/groupforyou/photos/a.669471703144803/3697924943632782/
Na instagrame tu: https://www.instagram.com/p/CMkmbm8DUqL/

Hlasy budú spočítané spolu, a tak 25. marca sa dozvieme kto bude UČITEĽ ROKA a vyhrá koncert skupiny For You.

Vokálnu skupinu For You tvoria piati členovia – Milan Masiarik – tenor, Emil Esso Smoliga – beatbox/tenor, Nika Barľáková – alt, Katalin Lantos Borbély – soprán a Andrej Mann – bas. Viac informácií o kapele nájdete tu:

Facebook https://www.facebook.com/groupforyou
Instagram https://www.intikstagram.com/foryouacapella/
TikTok https://www.tiktok.com/@foryouacapellaiTunes https://itunes.apple.com/us/artist/for-you-acapella/1174170873
Spotify https://open.spotify.com/artist/0vr9YKwh37zSPLcr8zGCO9
Web https://www.groupforyou.eu
YouTube https://www.youtube.com/c/foryouacapella

Zdroj: For You