Skupina For You dala fanúšikom predčasný vianočný darček, naspievala známu melódiu z filmu Perinbaba.

„K Vianociam patria rozprávky. Nášmu srdcu sú najbližšie z domácej produkcie. Rozprávku Perinbaba si zamilovalo veľa generácií a každý rok si ju spoločne pozrú rodičia s deťmi. Celý film dopĺňa melódia Motív lásky, ktorú sme zaspievali bez hudobných nástrojov.“ vysvetľuje výber skladby speváčka skupiny Nika Barľáková.

Tému Motív lásky, ktorým je pretkaná celá rozprávka, zložil Petr Hapka. Skladbu zaranžoval člen skupiny Emil „Esso“ Smoliga. Zároveň je pieseň úvodnou skladbou na novom vianočnom albume Acapella Christmas. Minimalistický videoklip sa natáčal v Nitre. Za kamerou stál Kubo „Točič“ Chochula, ktorý klip aj strihal.

„Na natáčanie padajúceho peria sme obetovali starý vankúš. V súčasnosti je veľmi ťažké vankúš naplnený perím nájsť, aj vďaka alergiám táto náplň patrí minulosti. Našťastie som jeden malý vankúšik našiel, ďakujem babi“ prezradil Andrej Mann

Vokálnu skupinu For You nie je potrebné zvlášť predstavovať.

Poznáte ich aj vďaka spolupráci so Simou Martausovou, pri ktorej vznikla skladba a videoklips názvom Nenahraditeľná. Známi sú aj úpravou aktuálnych svetových hitov do acapella štýlu, nepoužívajú nástroje, iba hlasy. Mnohé z týchto hitov spracovali aj v podobe videoklipov, ktoré si môžete pozrieť na ich kanáli YouTube.

Vokálnu skupinu For You tvoria piati členovia: Katalin Lantos Borbély – soprán, Nika Barľáková  – alt, Milan Masiarik – tenor, Emil Esso Smoliga – beatbox/tenor a Andrej Mann – bas. Celá kapela sa už teší na koncerty, ktoré nevyšli tento rok a ďakuje fanúšikom za dlhodobú podporu. Nový vianočný album Acapella Christmas si môžete kúpiť na https://www.groupforyou.eu/, alebo v kníhkupectvách po celom Slovensku.

Facebook: https://www.facebook.com/groupforyou
Instagram: https://www.instagram.com/foryouacapella/
iTunes: https://itunes.apple.com/us/artist/for-you-acapella/1174170873
Spotify: https://open.spotify.com/artist/0vr9YKwh37zSPLcr8zGCO9
Web: https://www.groupforyou.eu
YouTube: https://www.youtube.com/c/foryouacapella
Zima na saniach: https://youtu.be/Pex1jJA_rD4
White Christmas: https://youtu.be/dwgpBuLp9yk
Ha elmúlik karácsony: https://youtu.be/yWyDUDKgPis
Jingle Bell Rock: https://youtu.be/GrmWySDCgYo
Shallow: https://youtu.be/DLuGHPVTnA0
The Way You Make Me Feel: https://youtu.be/A1QXySEnLXA

Zdroj: Andrej Mann