SKUPINA ABBA mieri na festival do Červeníka!

Festival Červeník otvorí svoje brány už po 47. krát v dňoch 11.-12.8.2012. Po roku sa opäť stretneme v amfiteátri malebnej dedinky Červeník pri Trnave. Čaká nás množstvo skvelých vystúpení a noviniek.

Pre najmenších je pripravený v doobedňajších hodinách počas piatku a soboty skvelý program s atrakciami a zmrzlinou pre deti do 10 rokov zadarmo ! Festivalom nás bude sprevádzať jeden z najlepších moderátorov akých na Slovensku máme a tým je Richard Vrablec.

Tradičný festival hudby a tanca čaká tento rok skutočná lahôdka. Až z ďalekej Austrálie k nám mieri jediný povolený „cover“ skupiny ABBA a to Björn Again! Pod totuto značkou sa skrýva vtipný austrálsky projekt koncertujúci po celom svete, ktorý vznikol v roku 1988 v Austráli. Typické piesne ABBA vychádzajú z karnevalovej refrénovej melodiky, vokálnej zvukomalebnosti a podmanivého tanečného rytmu.

bjorn again.jpg

Bjorn Again koncertujú v zložení : Aileen McLaughlin si hovorí „Agnetha Falstart“, TJ“Davisová je „Frida Longstokin“, Toby Boyle – „Bjorn Volvo-Us“ a Robin Scott vystupuje ako „Benny Anderwear“. Počas show nám predstavia špeciálnych hostí, napríklad tancujúcu kráľovnú počas skladby „Dancing Queen“. Samozrejme odznejú i ďalšie obrovské hity ako „Money, Money“, „Mamma mia“, „Fernando“ , „Thank you for the music „ či oslavná „The winner takes it all“.

Organizátor Dušan Drobný: „Festival Červeník je pre mňa festivalom tradície a v tomto kontexte som šťastný, že sa nám opäť podarilo zabezpečiť svetové meno akým Björn Again nepochybne je. Ich repertoár je spomienkou na mladosť nielen pre mňa, ich piesne pozná aj mladá generácia a preto verím, že potešíme všetky generácie účastníkov“.

Skvelý program počas oboch dní doplnia už tradičné hviezdy slovenského hudobného neba ako Tublatanka, Zoči Voči, Desmod, AMO, Konflikt, AC/DC revival, Pretty Cool, Gladiator, Smola a Hrušky, Zuzana Smatanová či Beata Dubasová a mnohí ďalší.

Jednodňovú stupenku za 12 € alebo dvojdňovú pernamentku v cene 18 € zakúpite v sieti predajní Ticketportal alebo na webe www.ticketportal.sk, a v eshope Agentúry DUNA https://new.agenturaduna.sk/eshop.

Zdroj: Agentúra DUNA
Publikoval: Redakcia GREGI.NET