Skindred v lete nadchli Mighty Sounds, vo februári vystúpia v Prahe.

Kapela Skindred, která v červenci na festivalu Mighty Sounds potvrdila, že její hvězda letí strmě vzhůru, přijede do Prahy. Vystoupení, jež patřilo k nejvyzdvihovanějším z celého ročníku, si Skindred před českým publikem zopakují 6. února 2014Lucerna Music baru.

Skindred 2013

Velšani Skindred se ve své tvorbě opírají o základy v podobě fúze heavy metalu, alternativního rocku, punk rocku a reggae. Jakkoli se to dnes zdá nemožné, do hudby hlavně přináší originalitu, okořeněnou velkým sebevědomím. Kromě zmíněných žánrů lze v jejich tvorbě zřetelně rozeznat i dancehall, jungle, dubstep, hip-hop nebo ska. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy, jako by se jednalo o tu nejpřirozenější věc na světě.

Kapela v únoru přiveze do Prahy nové album Kill The Power. Z něj už nyní fanouškům nabídla singl Ninja, jenž naznačuje, že se naživo máme na co těšit. Vstupenky na koncert jsou k dostání od 24. září za 450,- Kč v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro, nebo od 30. září za 420,- Kč v pokladně Lucerna Music baru a v obchodě Crossphere.

Jako specialni host na koncerte vystoupi kapela Soi.

*SKINDRED (UK)*
6. února 2014
Praha, Lucerna Music bar
start: 20:00
www.mightysounds.cz
https://www.skindred.net/
https://lucerna.musicbar.cz/
https://ticketportal.cz/
https://www.eventim.cz/
https://ticketpro.cz/
https://crossphere.cz/

Zdroj: Mighty Sounds