Sinuhet vystúpi 6. septembra v pražskom Kaštane!

Noví zástupci alternativně/popové scény Sinuhet zahájí klubovou sezonu v pražském Kaštanu!

Zakladatel projektu Milan Urza předal loňský rok pěvecké žezlo éterickému hlasu mladičké Barbory Mochowé a dal tak vyniknout křehkým písním oplývajícími ledově planoucí atmosférou … Fanoušky zve na koncert těmito slovy: “Za zvuků větru v korunách neviditelných stromů, za svitu svěc, které nikdy nedohoří, za temného lesku břečťanu, kterým pomalu zarůstají naše mikrofonní stojany, zahrajeme písně z připravované desky i nějaké úplné novinky“.

Milan Urza tvoří společně s Michalem Mihokem (klávesy, syntetizéry) a Jirkou Hesem (basová kytara) rovněž avantgardní stálici První hoře. Skupinu Sinuhet charakterizuje snový až intimní pop s přirozeně prokreslenými melodiemi a zároveň čitelným, ale nevtíravým hitovým potenciálem. Pilotní dvojsingl k připravovanému albu tvoří skladby „Eyes Wide Open“ a „No One Can“ a vznikl ve studiích Entlaab, Svárov a ve studiu Mirka Chyšky (J.A.R., Jana Lota aj.), který se taktéž postaral o mix a mastering.

Mezi další koncerty, které proběhnou v září, bude patřit vystoupení 20.9. na Festivalu Křídla a 27.9. v černošickém Clubu Kino.

Sinuhet_plakat_web

Zdroj: Kontra Production