Simple Plan a Röyksopp na festivale VOLT!

Do otvorenia brán tohto festivalu ostáva menej ako 100 dní. Pre všetkých fanúšikov už teraz prinášame niekoľko skvelých správ. Vďaka veľkému záujmu vystúpia kanadské hviezdy Simple Plan, ktorí priletia súkromným lietadlom. Zaujímavú kombináciu dance music a hip hopu odpáli svetoznáme zoskupenie Röyksopp. Avšak to ani zďaleka nie je všetko, čo na vás medzi 27 a 30 júnom čaká v maďarskej Šoproni.

Svetoznámy festival oslavuje svoje 20. Výročie. Podľa organizátorov, práve to chcú využiť ako skvelú príležitosť poďakovať sa verným fanúšikom a do programu zaradiť tých najlepších umelcov svetovej scény. Medzi nich určite patria držiteľ Grammy Skrillex, Snow Patrol, Iggy & The Stooges, Lostprophets, Hadouken!, Katy B, Chase & Status, Enter Shikari alebo Mac Miller. Celkový zoznam sa rozrastá zo dňa na deň a s každým pribudnutým menom je atraktívnejší.

„Simple Plan zaujali prvú priečku v rebríčku interpretov, ktorých si želali vidieť na festivale fanúšikovia. My sme spravili všetko preto, aby sme ich priviezli. Termín 28. jún bol zaradený do ich programu dodatočne. Pôvodne mal byť tento deň počas ich európskeho turné oddychový. Žiadosti a obrovský záujem z Maďarska ich však presvedčil. Prenajali sme pre nich súkromné lietadlo, ktorým priletia do Šoproňu, aby sa festivalu mohli zúčastniť.“ povedal na tlačovej konferencii jeden z organizátorov.

Na druhý deň bude hlavné pódium hostiť jednu z najznámejších škandinávskych e-music formácii. Röyksopp sú známi pre svoju jedinečnú, do håbky zameranú interpretáciu svojich elektro – popových skladieb. Nie je im však cudzí ani rýchlejší rytmus charakterizujúci dance. Dvojica Svein Berge a Torbjørn Brundtland medzičasom so skladbami Happy Up Here, Eple, Remind Me, The Girl and the Robot dosiahla celosvetový úspech veľký úspech.

Ak ste do teraz tieto kapely nevideli ani nepočuli, v lete tak máte jedinečnú príležitosť zažiť niečo mimoriadne kúsok od slovenských hraníc.

Predpredaj
www.ticketportal.sk
www.eventim.sk
www.interticket.sk
www.tixy.sk
www.interticket.sk
www.focusmusic.sk

Zdroj: Mediazona s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET