Silné návraty a tři premiéry: druhý update kapel Brutalu 2023

Jsme tu s druhým updatem pro Brutal #26, který obsahuje silné návraty, ale obsahuje i tři premiéry. K navrátilcům patří nejslavnější kapela Brazílie SEPULTURA, blackmetalová panzer-bestie MARDUK a jeden zástupce ‚The Big Four‘ ANTHRAX.

Zajisté na brutal soupisce po 9 letech uvítáte deathmetalové tradicionalisty BENEDICTION, hardcore matadory TERROR, thrashery SUICIDAL ANGELS, nebo I AM MORBID. Bez Treye to sice Morbid Angel nejsou, ale morbid-duo David Vincent a Pete Sandoval vám přijedou zahrát „Covenant“. Vedle „Legion“ druhý deathmetalový klenot, který vám Brutal 2023 nabídne.

Poslední tři jména zařazujeme mezi festivalové premianty. Všechny tři kapely dost osobitě nahlíží na deathcore a prokazují, jak silným hráčem na extrémní scéně a hybatelem nových trendů deathcore může být. Pod podiem nastanou jatka, těšte se na SIGNS OF THE SWARM, WITHIN DESTRUCTION a FIT FOR AN AUTOPSY.

Vstupenky: http://brutalassault.cz
Event: https://fb.me/e/2WmkXphEE
Aftermovie 2022: https://youtu.be/HmlNwR76MSQ
Spotify: https://spoti.fi/3EBGPYn

Nově potvrzené kapely: Anthrax, Benediction, Fit For An Autopsy, I Am Morbid, Marduk, Sepultura, Signs Of The Swarm, Suicidal Angels, Terror, Within Destruction

Dosud potvrzené kapely: Anthrax, Archspire, Beartooth, Benediction, Biohazard, Deicide, Dying Fetus, Fit For An Autopsy, Gatecreeper, Hypocrisy, I Am Morbid, Marduk, Napalm Death, Nile, Sepultura, Signs Of The Swarm, Suicidal Angels, Terror, Trivium, Within Destruction

Zdroj: TS