Signall_FM festival 2011: Savage pre vás chystá živelnú show!

Je rezidentom na Therapy Sessions v Maďarsku, organizuje svoje akcie, uvádza vlastnú rádio show a v pohode zvláda aj tri gramce. Na SIGNAll_FM FESTIVAL 2011 do Bojníc pricestuje aj Savage, aby vám predviedol svoju živelnú show. Je o ňom známe, že sa nebojí začať v príjemnejšom tempe, no ak si to situácia vyžaduje, je pripravený poriadne vás rozsekať!

V auguste na SIGNAll_FM FESTIVALE 2011 rozpúta svoju živelnú show aj Savage z Maďarska. Doma je rezidentom Therapy Sessions, organizuje svoje akcie, uvádza vlastnú rádio show a v pohode zvláda aj tri gramce. Je o ňom známe, že sa nebojí začať v príjemnejšom tempe, no ak si to situácia vyžaduje, je pripravený poriadne vás rozsekať! V Bojniciach si tak okrem skvelého liquidfunku prídu na svoje aj priaznivci tvrdších beatov. V lineupe nebudú chýbať mená ako Technicolour & Komatic, Xilent, LSB, či Gancher & Ruin.

Savage

Rocková minulosť predchádzala tej drum&bassovej. Savage si na koncertoch kýval hlavou a dvíhal ruky nad hlavu dovtedy, kým ho pohltila elektronická hudba. Pohyby tela musel mierne upraviť, ale živelnosť mohol na akciách prejavovať aj naďalej.

Neskôr mu nestačilo byť iba návštevníkom akcií, chcel viac. Kúpil si tak prvú DJskú techniku a začal doma trénovať. Po hudobnej stránke na neho mali vplyv Ed Rush, Dieselboy a krajania Palotai a Cadik. Okrem drum&bassu si obľúbil aj breakbeat, hip-hop, hardcore či breakcore. Vplyv týchto štýlov je počuť aj v jeho setoch. Nebojí sa začať v príjemnejšom tempe, ak si to ale situácia vyžaduje, je pripravený ho poriadne rozsekať. Takéto situácie rád vyhľadáva. Ak treba poriadne zahustiť atmosféru, nebojí sa použiť tri gramofóny a vtedy začína tá pravá zábava.

Je rezidentom akcií Therapy Sessions, ktoré sa konajú v Maďarsku, organizuje akcie, má reláciu na známom rádiu Tilos. To, s ktorými DJmi hral na akcii o ničom nesvedčí, Savage presviedča počas víkendov, že ho nestačí počuť hrať iba raz. Vždy dokáže pripraviť zaujímavý set.

Predpredaj vstupeniek beží do pondelka 8. augusta 2011 prostredníctvom siete Ticketportal. K dispozícii je limitovaný balík 500 ks vstupeniek za zvýhodnenú cenu 8€. Po ich vypredaní bude možné zakúpiť už len v stupenky v cene 10€ priamo v deň konania akcie pri vstupe na bráne. Vstupenky v predpredaji je možné zakúpiť priamo tu.

SIGNAll_FM FESTIVAL 2011
20. Augusta 2011
Kúpalisko Čajka, Bojnice

Signall_FM

Zdroj: Signall_FM
Publikoval: Redakcia GREGI.NET