Šialení Dope Dop pristanú 16. mája v Lucerne.

Špetka šíleného rapíčku z chrochtavého rendlíčku. Tak nějak si představuju recepis na dětskou snídani party Dope DOD z holandského Gröningenu (čti chrényngn). Přidejte neutěšenou scenérii tamních slumů a pak se divte, co z nich vyrostlo.

Směs těkavá jak toulen, explozivní jak molotov když chytne jiskru. Horror core s dubstepem a totálním sonickým šílenstvím potkali se u Gröningenu. Drobítek úchylna, schizofrenní účes a ujetý čočky.

Energie tryskající z každého póru propocené kůže… Jestli Dope DOD ještě neznáte, přibalte si sebou jedny trenýrky navíc, protože z tohohle se poserete. Na Hip Hop Kempu loni v létě převálcovali všechno a všechny. To myslím i do té doby nepřekonatelný Foreign Beggars. Co asi předvedou v klubu? Urvou strop a přeživší kusy budou do konce svých dnů blouznit po sanatoriích, brblajíc něco o apokalyptický kalbě do rytmu Dope DOD.

Zkrátka a dobře, začni spořit energii, ať to 16.5. vydejcháš a svýho psychoanalytika připrav na to, že po 16.5. nebudeš úplně ve formě. To psycho lejno je šílený.

16.5.2013, Lucerna Music Bar
Psycho Boombox
DOPE DOD /NL/

https://www.boombox.cz/16-05-2013_PSYCHO_BOOMBOX-_Dope_DOD/
www.dopedod.com

www.musicbar.cz

Lístky: K dostání v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal + na pokladně Lucerna Music Baru (zde bez poplatku). Vstupenky můžete koupit pohodlně také online na webu www.musicbar.cz.

Do 13.4.: 350,- Kč + poplatky
Do akce: 400,- Kč + poplatky
Na místě: 450,- Kč

Případně kombo ticket Dope DOD / Redman (13.5. LMB)
Kombo ticket Redman + Dope DOD do 13.4.: 650,- Kč + poplatky
Kombo ticket Redman + Dope DOD do akce: 800,- Kč + poplatky

Zdroj: BOOMBOX booking