Sexy Deutsch / Mystic Stylez Bratislava special!

Sexy Deutsch opäť v Bratislave, alebo večer, kedy nemusíte ísť do Viedne kvôli tej najlepšej párty, pretože párty príde za vami.

Crew šialených DJs, ktorí zastupujú labels ako Teklife, Mystic Sytlez a Sony Music vám nadelia maximálne energický žúr už túto sobotu v Nu Spirit Clube.

JACKIE DAGGER (Teklife Ent., Mystic Stylez / SRB)

Boris Djerman a.k.a. Jackie Dagger je DJ a producent z Nového Sadu. Jeho cesta k elektronickej hudbe začala v roku 2000 počas vrcholu drum´n´bassu. S DJingom začal v roku 2008, keď k tomu pridal aj vlastnú produkciu, zrodila sa crew MYSTIC STYLEZ. Pod rovnakým menom sú už s niekoľko ročnou tradíciou organizované najmasívnejšie Belehradské clubové noci venované house, grime a footwork hudbe. Dagger je takisto i členom TEKLIFE labelu a PR srbského labelu Sonic District.

Jeho produkciu si môžete vypočuť tu: https://soundcloud.com/jackiedagger

FELONEEZY (Teklife , Mysic Stylez / SRB)

Ďalší člen Mystic Stylez, producent, DJ a eventový promotér pôsobiaci v Belehrade. I keď jeho produkcia je takmer opozitum toho, čo Zarko predvádza počas žúrov, klubové noci su jeho najväčšou išpiráciou. Grime, rap, house a produkcia jeho Teklife rodiny sú to, čo rozhýbe aj najlenivejších návštevníkov klubu.

Jeho produkciu si určite vypočujte tu: https://soundcloud.com/felonyflats

SIMKE (TingelTangel/Teklife/SexyDeutsch / AT)

Spoluzakladateľ SexyDeutsch crew/ klubových nocí, spoluzakladateľ  Tingel Tangel https://www.tingeltangel.org/ a zároveň skvelý DJ, ktorého technický perfekcionizmus hypnotizuje.

VUK (SexyDeutsch/Zen)

Designer, architekt, ale hlavne zakladateľ Sexy Deutsch. Vuk Dedier, ktorého eventy vo Viedni rozpútali šialenstvo a Sexy Deutsch už nie je len pravidelne sa opakujúci event, ale je to aj lifestile, ktorý maximálne sedí do prostredia veľkomesta. Urbánny ghetto sound musíte zažiť na vlastnej koži.

Sexy Deutsch video art online: https://vimeo.com/user10633035
Sexy Deutsch tumblr: https://sexydeutsch.tumblr.com/
Mystic Stylez: https://www.facebook.com/thatmysticfeed?fref=ts
EVENT: https://www.facebook.com/events/218294131705724/

FREE ENTRY TILL 10PM | HAPPY HOURS UP TO 50% TILL 11PM | A/C | WIFI

sexy deutsch_ poster

Zdroj: Nu Spirit