Sepromatiq b-day kick: Viac už hovoriť netreba! Final info, špecialitky a line up!

Už len zopár hodín nás delí od toho aby sme opäť po roku vdýchli život do nášho Metroklubu a prežili ďalší vynikajúci žúr, ktorý sa nám určite všetkým hlboko vryje do pamäte. Túto sobotu, t.j. 10.decembra nás čaká veľká oslava nielen tanečnej hudby, ale aj nášho Sepromatiq-a. Úderom hodiny ôsmej sa odštartuje noc plná energických beatov v podaní tých najpovolanejších.


BUDE SA HRAŤ, SPIEVAŤ A TANCOVAŤ!

Počas celej noci sa za mixpultom vystrieda veľmi zaujímavá zostavička dj-ov. Kráľ noci BORIS S., ktorého meno je skloňované v každom kúte sveta, producent, ktorý ukázal hardtechnu svoj smer, dj, ktorý svojim mixom určite nenechá posedávať nikoho. Ďalšie tri perličky, ktoré žiaria v line upe sú traja chaloši z Maďarska. Svetec, zaručená kvalitka za mixom, či v štúdiu. Atom, sympaťák s ´tvrdým jadrom´ a tretí v poradí Jim-e, ktorý to vie roztočiť až do nebeských rýchlostí. Slovenský support je v zložení Tronic, Miss Rodez, Matthew, Koffos, Mojos a za mixpultom samozrejme nemôže chýbať oslávenec Sepromatiq.

V predchádzajúcich tlačových správach sme sa snažili predstaviť vám nášho headlinera, položili sme mu i zopár otázočiek a dozvedeli sa mnoho perličiek z jeho súkromného i profesionálneho života. Bolo aj čo počúvnuť formou mixovaných setov od našich hostí, aby ste sa naladili na správnu nôtu a pomaly ale iste pripravovali na sobotňajšie zemetrasenie.

A samozrejme máme pre vás nachystané aj nejaké tie špecialitky. Jedna z nich je plno farebný laser, ktorý vám bude spríjemňovať atmosféru počas celej noci.

Počuli ste už o internetovej televízii GLUUU TV? Je to nová hudobná internetová televízia, ktorá ti z vlastnej produkcie prináša nové relácie o hudbe, dj-och, parties, klubovej scéne a extrémnych športoch. Práve 10.decembra sa na tejto party bude natáčať prvá zbrusu nová relácia zameraná na tvrdšie obnože elektronickej hudby. Úsmev nech vás sprevádza celú noc :)

Našim cieľom je celú akciu niesť v znamení príjemnej rodinnej atmosféry, môžete sa tešiť na malé občerstvenie, sladkosti, či poldecáčik pri vstupe :)

Vyhodnotenie súťaže: Pre súťaže chtivých bola vyhlásená súťaž, kde vašou úlohou bolo uhádnuť koľko schodov nás v METROKLUBE Šaľa delí od vstupnej brány po bar?

Správna odpoveď znie 30 schodov. Do súťaže sa zapojilo mnoho ľudí, avšak nemôžeme odmeniť všetky správne odpovede. Zo všetkých správnych odpovedí (bolo ich presne 17) sme vyžrebovali troch šťastlivcov, ktorí budú o výhre informovaní formou e-mailu.


Na tejto akcii si budete môcť zakúpiť lístky na akciu Hardflash – The real hardcore edition s dj-om Neophytom za predpredajových 12e bez poplatkov. K dispozícií bude cca 20 lístkov..

A na záver si predstavíme časový line up

Line UP

Dámy a páni, nám nezostáva nič iné, len popriať vám skvelú, ničím nerušenú party. Tešíme sa na vás na vaše úsmevy, hlasité skandovanie, tanec a hlavne radosť z hudby, ktorá nás bude sprevádzať a spríjemňovať nám celú noc.

A je to tu! Posledná veta! RUKA HORE!

Sepromatiq b-day kick 
10.12.2011
Metroclub Šaľa
Entry: 7eur / After 22:00 9 eur
Boris S. /Germany/
Svetec /Hungary/
Atom /Hungary/
Jim-e /Hungary/
Sepromatiq
Miss Rodez
Matthew
Tronic vs. Lenzy
Koffos vs. Mojos


SeproZdroj: Sepro
Publikoval: Gregi