Sepromatiq b-day kick: Boris S. – Na Slovensko mám veľmi silnú spomienku!

Sobota pomaly predodvermi, bude sa oslavovať priatelia. A to priam vo veľkom štýle. Avšak pred tým, než všetci prekročíme brány šalianskeho Metroklubu vyspovedáme nášho headlinera. Čo, kde, ako a s kým prezradí v nasledujúcom exkluzívnom rozhovore..


1. Na začiatok nášho rozhovoru by som Ťa chcel pozdraviť. Na rozohriatie jednoduchšia otázočka, ako žijes?
Práve pozerám futbal, takže fajn :) Inak sa mám veľmi dobre. Dufam, že aj ty :)


2. Čo momentálna produkcia? Ešte stále sa s úsmevom zatváraš do štúdia, aby sa z pod tvojich rúk valil jeden track za druhým?
Ak mám čas a chuť, tak áno. Momentálne sa zameriavam na produkciu trackov, kde miešam dva rôzne štýly ako napr. hardtechno a dubstep. Vždy sa snažím dať hardtechnu niečo nové a keď sa mi to podarí, som šťastný.


3. Si jeden z najuznávanejších producentov hardtechno scény pod slnkom. Hral si na najznámejších party a festivaloch po celom svete. Nás by zaujímali 3 najväčšie zážitky, ktoré si zažil počas svojej hudobnej kariéry a nikdy na ne nezabudneš.
Prvý naozaj kuriózny zážitok sa stal tento rok na festivale DanceValey v Holandsku. Kým som hral mierne podgurážený chlapik, ktorý tancoval pri stage-i na repráku si len tak zrazu stiahol nohavice a celému tancujúcemu hľadisku ukázal svoj zadok. Poviem Ti, ľudia boli v šoku :D
Druhý veľmi intenzívny zážitok som zažil tento rok na Monegros festivale v Španielsku. Nikdy v živote som nevidel toľko ľudí v jednom tancujúcom dave. V čase môjho vystúpenia bolo len pri hardtechno stage-i vyše 20.000 ľudí. Ďalší zážitok mám z roku 2008 z party Apokalypsa v Brne. V okamihu ako som začal svoj set som nikdy nikdy nikdy v živote nepočul ľudí tak kričať!

4. Máme veľkú radosť, že si znova prijal pozvanie na Slovensko. Pamätáš si na svoje prvé vystúpenie u nás na akcii Techno terror v Piano klube? Viaže sa k tomu aj nejaká spomienka, ktorá utkvela v tvojej pamäti?
Áno, mám na túto noc silnú a veľmi špeciálnu spomienku, pretože som tam prvý krát stretol moju priateľku, s ktorou som zasnúbený a čoskoro sa budeme brať. Na túto party nezabudnem nikdy v mojom živote. :)

5. Novodobé hardtechno? Tento pojem sa na elektronickej scéne začína skloňovať čím ďalej, tým viac. Máš pocit, že sa v tomto štýle za posledné roky niečo zmenilo? Je cítiť nejakú zmenu k lepšiemu, či horšiemu?
Cítim, vidím a počujem, že veľa djs hrá stále len rýchlejšie, tvrdšie a toto nevnímam ako najpozitívnejšiu vec. Pre mňa má táto hudba dušu, niečo kvôli čomu si ľudia môžu zapamätať každý jeden track, nie len bum bum bum stále dookola. Mám na mysli melódiu, vokály a podobne.. Ak je to príliž rýchle, hudba stráca tlak, charakter a v neposlednom rade aj svoju myšlienku..


6. Hudba už v tvojom živote určite nefiguruje na prvom mieste, keďže máš vážny vzťah a s priateľkou ste zasnúbení. Tak se vemete, nebo se nevemete, se vemete, nebo se nevemete?
Áno je to pravda, moja priateľka je na prvom mieste, se vememe se! :)

7. Čo Ti v momentálnej dobe zaberá najviac času, čomu sa práve venuješ?
Momentálne pracujem na webovej stránke Uptrax pre nových hudobných producentov, zaberá to veľmi veľa času, niekedy aj celý deň. Inak sa venujem mojej ´rodinke´ – čítaj priateľka a naša malá zoo, veľa času zabíjam hľadaním nového bytu a samozrejme hudbou. Vytváram svoj vlastný podcast, ktorý nesie názov Frowncast. Už o pár dni t.j. na začiatku decembra príde jeho ďaľšie vydanie a chystám sa znova naštartovať môj starý label Frown.

8. Čo si vypijeme desiateho v metroklube?
Pivo?? Potom hruška, borovička a vodka redbull. Bude RUKA HORE!

9. No.. A teraz si polož poslednú otázku..
Ako dlho chceš robiť hudbu? Tak dlho pokiaľ budem vládať sám kráčať k stage-u. A ak aj nebudem môcť kráčat, privezú ma na vozíčku :D

Vidíme sa 10.decembra v Metroklube! Teším sa na vás, RUKA HORE !

Máme pre Vás ešte jednu skvelú správu. Na tejto akcii si budete môcť zakúpiť lístky na akciu Hardflash – The real hardcore edition s dj-om Neophytom za predpredajových 12e bez poplatkov. K dispozícií bude cca 20 lístkov..

Sepromatiq b-day kick 
10.12.2011
Metroclub Šaľa
Entry: 7eur / After 22:00 9 eur
Boris S. /Germany/
Svetec /Hungary/
Atom /Hungary/
Jim-e /Hungary/
Sepromatiq
Miss Rodez
Matthew
Tronic vs. Lenzy
Koffos vs. Mojos


SeproZdroj: Sepro
Publikoval: Gregi