Selena Gomez predstavuje dráždivý videoklip k novému singlu Fetish!

V posledných mesiacoch je americká speváčka Selena Gomez hudobne opäť veľmi aktívna. Okrem úspešného songu It Ain’t Me, ktorý so Selenou nahral nórsky DJ a producent Kygo, stihla fanúšikom predstaviť aj singel Bad Liar, s ktorým zabodovala ako doma v Amerike, tak aj u nás v Európe. Pieseň bola ochutnávkou z pripravovaného albumu, na ktorom Selena momentálne usilovne pracuje, a na ktorom určite nebude chýbať ani novinka Fetish.

Najnovší singel Seleny Gomez vydareným spôsobom prepája svet R&B a elektronickej hudby. Pomalý song, v ktorom Selene sekunduje americký hip hopový umelec Gucci Mane, produkčne zastrešili  The Futuristics, ktorí v minulosti pracovali na hitoch pre Chrisa Browna, Pitbulla, Bruna Marsa, či Halsey. Veľký podiel na celkovom zvuku má aj Jonas Jeberg, ktorý spolupracoval tiež s Demi Lovato, The Pussycat Dolls, či Nicki Minaj.

Oficiálny videoklip k singlu Fetish bol zverejnený včera, pričom dnes už má na YouTube takmer 4 milióny zhliadnutí! Experimentálne a jemne psychadelické video režírovala Petra Collins a krásna speváčka sa v ňom predstavuje v úlohe, v akej sme ju doteraz nikdy nevideli! Hoci sa dej odohráva na typickom americkom predmestí, za zatvorenými dverami žiadnu domácu paničku nečakajte. Ako samotný názov singla napovedá, Selena sa v ňom poriadne odviaže! 

https://www.selenagomez.com
https://www.facebook.com/Selena

Selena Gomez feat. Gucci Mane – Fetish
Autori: Chloe Angelides, Gino Farrago Barletta, Radric Delantic Davis, Selena Gomez, Jonas Jeberg, Joe Khajadourian, Brett McLaughlin, Alex Schwartz

 

Zdroj: UM