Scooter: Posledné informácie!

A je to konečnì tady! Již v pátek do Brna zavítá nìmecká formace Scooter a v rámci cca dvouhodinové show zazní novinky, všechny zásadní hitovky z jejich už skoro 20tileté kariéry a snad i ozvìny z pekla. Kajot Arénu pohltí typický rave karneval plný laserù, efektù, ohňù, tanečnic a úžasných LED projekcí.

A hlavnì pozor! Jak jsme již avizovali, na koncertì se bude natáčet také video k písni „It´s a Biz“ z nového alba The Big Mash Up, takže pokud miluješ Scooter, tento koncert si určitì nenech ujít!

Vstupenky na brnìnský megakoncert jsou stále k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim. Vstupenky na stání na ploše bude možno zakoupit v omezeném množství také na místì.

Časový plán večera je následující:
17:30 – 19:30 Dj Folteen & moderátor Ondřej Blaho
19:30 – 20:00 přestavba pódia
20:00 – 22:00 SCOOTER
22:00 – 00:00 Dj Skais

Ačkoli byl pùvodnì začátek avizován na 18:00, čas zahájení mírnì předsouváme, a to z dùvodu přestavby pódia pro samotný koncert, na kterou je potřeba 30 minut. Program večera odstartují zástupci Kiss Hády Dj Folteen a moderátor Ondřej Blaho, kteří vás vtáhnou do narozeninových oslav tohoto brnìnského rádia. Po zmiňované přestavbì pódia již nastoupí hvìzdy večera – SCOOTER.

Zde přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování a další informace, které je dobré vìdìt.

1. Příjezd / přístup k hale, parkování – Hala se nachází ve středu mìsta, takže k ní pohodlnì dorazíte i pìšky či MHD. Vzdálenost od hlavního nádraží je cca 1 km (tramvaj č. 8 ve smìru Starý Lískovec – zastávka Křídlovická). GPS souřadnice: 49°11’7.62″N,16°36’7.37″E. Pro parkování jsou určena veřejná parkovištì v okolí haly, avšak kapacita pro zaparkování návštìvníkù zde není dostatečná, proto doporučujeme jít pìšky či MHD.

2. Otevření, vstup do haly – Hala se pro návštìvníky otevírá v 17,30 hodin. Hlavní vstup pro návštìvníky bude z ulice Křídlovická. Do haly budou otevřeny všechny vstupy. Přístup pro vozíčkáře je z ul. Poříčí.

3. Pokladna, akreditace – U vstupu z ulice Křídlovická bude umístìna pokladna a akreditační pokladna, bude v provozu od 16,30h. Zde bude možné zakoupit vstupenky na stání na ploše. Zde bude zároveň umístìna akreditační pokladna se seznamem hostù.

4. Občerstvení – Budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojù a také nìkolik stánkù s jídlem.

5. Není dovoleno – vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psù a domácích zvířat. Deštníky doporučujeme odložit v šatnì. Fotografování a pořizování videozáznamù na profesionální techniku není dovoleno.

Scooter final


Zdroj: PNPS
Publikoval: Redakcia GREGI.NET