Schizofón fest vol.10: 31. januára vo Velkom Meziříčí!

MY AUTUMN – Petrohrad (Rusko) | technický deathcore

Tahle pìtice pocházející z matičky Rusi (konkrétnì z Petrohradu) vám připraví maximálnì intenzivní zážitek. Nelidský chropot vycházející snad ze samotného středu zemì, kulometné bicí, kytary předvádìjící kromì intenzivního drcení ve stylu válcovny plechu jedoucí na plný výkon i řadu náročných technických kreací. Maximálnì svìtové pódiová prezentace včetnì populárních „krabù“ a triček s véčkovým výstřihem… Na tohle všechno se mùžete tìšit v Depu.

Není co dodat, snad jen fakt, že společná vystoupení se současnými tahouny scény jakými bezpochyby jsou Despised Icon (RIP!), Carnifex, Bleeding Through, The Dillinger Escape Plan, Parkway Drive, Bring Me The Horizon nebo War From A Harlots Mouth mluví sama za sebe. Stejnì tak není třeba tyhle zabijáky jakkoliv představovat tìm z vás, kteří navštívili dvakrát Schizofón fest – vidìli jste sami na vlastní oči a z toho dùvodu se pro velký úspìch My Autumn do Velmezu po témìř dvou letech vrací silnìjší a ničivìjší než kdy dřív! Podívejte se sami na jejich čerstvý videoklip k novému singlu „Desire“ a neříkejte že jsem vás nevaroval :).

BEFORE TODAY COLLAPSE (Itálie) | metal hardcore

A MILLION WAYS (Itálie) | metal hardcore


SMASHED FACE – Vysočina/Brno | death/deathcore

Tìšit se mùžete témìř výhradnì na nové vìci z aktuální desky „Misanthropocentric“, kterou kapela pokřtila na dubnovém sedmém volume festivalu a kterou si mùžete pořídit v maximálnì preciznì zpracovaném digipacku se dvìma booklety a grafikou, na kterou by i za oceánem koukali s otevřenou pusou. Pùjde navíc o první mezříčský koncert, na kterém se v roli kytaristy představí Alex ze spříznìných slovenských deathmetalistù GOD DEFAMER.

Ten s kapelou absolvuje všechny koncerty až do té doby, kdy Smashed Face najdou pevnou náhradu za pùvodního kytaristu Patrika. Vysoce technická a nátlaková hudba z pódia vzdouvá vlnu, před kterou není úniku – takoví jsou Smashed Face naživo.

CORPOSANT – Brno | core fussion

Hlavním programem jejich setu bude EP „My Hard Reborn“ (nástupce prvního bezejmenného dema – dodnes k poslechu na www.myspace.com/buttermetal – a EP „Mussacra“ z roku 2008), které si jako čas a místo vzniku zapsalo srpen 2011 a provìřené lipovské Studio Šopa, vystoupení téhle stále mladé, přesto již dostatečnì zkušené jihomoravská pìtice, jejíž kvalita stoupá hudebnì i koncertnì strmì vzhùru. Z pùvodnì témìř nu-metalové kapely se v nové tvorbì stává moderní hybrid beroucí tu z deathu, tu z metalcore, tu z deathcore a pokukující i po současném djentu.


SCHIZOFÓN fest vol. 10
31. leden 2012
Časod 19:00 do 23:00
Rock Depo Velké Meziříčí
Novosady 36, 59401 Velke Mezirici, Czech Republic
https://www.facebook.com/events/201453626600176/

Schizofon fest

Zdroj: EMOCEANS booking
Publikoval: Redakcia GREGI.NET