Sázavafest uvoľňuje limitovanú edíciu vstupeniek a predstavuje line-up Zvieracieho dňa!

První den letošního Sázavafestu se ponese ve znamení zvířat – Světlé nad Sázavou se tak ve čtvrtek představí pouze kapely se zvířetem v názvu. Nyní organizátoři představují jeho line-up, spouští prodej limitované edice vstupenek 1+1 a také zahajují prodej vstupenek do festivalového kempu.

Pořadatelé již sestavili program Zvířecího dne, který kromě hlavních čtvrtečních kapel – ŠKWOR, STO ZVÍŘAT a nejnovějšího přírůstku do line-upu RYBIČKY 48 – přivítá na Óčko stage skupinu JELEN, která nedávno vydala debutové album, MEDVĚD 009, PUB ANIMALS, ZAJÍC COMPANY, KOHOUT PLAŠÍ SMRT, MADAME BUTTERFLY a OVČIE KIAHNE. Časový harmonogram je k nalezení na www.sazavafest.cz.

Na červen pak organizátoři přichystali speciální akci, totiž limitovanou edici vstupenek za červnovou cenu jednoho lístku 850 Kč bude k dostání 1+1 vstupenka zdarma! Jedná se o výjimečně výhodnou nabídku; kdo s koupí lístků váhal, má teď jedinečnou šanci značně ušetřit. Zároveň se do prodeje dostává vstupenka na čtvrteční den za 250 Kč (na místě pak o padesát korun více). Za stejnou cenu jsou k dostání také lístky do stanového městečka, a to na všechny tři dny.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a na stránkách www.ticketportal.cz.

K již oznámeným interpretům – LUCIE BÍLÁ, CHINASKI, MONKEY BUSINESS, BART & BAKER nebo DAN BÁRTA – v poslední době přibyla nová zajímavá jména. Vedle tradičního hosta festivalu MICHALA VIEWEGHA, který se na Sázavafest po pauze opět vrací, organizátoři potvrdili také účast swingové legendy ONDŘEJE HAVELKY & HIS MELODY MAKERS, který naváže na electro swing, jež bude na festivalu bohatě zastoupen. V dohledné době se mohou fanoušci těšit také na line-up taneční scény.

sazavafest.cz | facebook.com/sazavafest.official

SF_plakat

Zdroj: Sázavafest