SaSaZu: Tretie narodeniny!

Nejlepší klub v Praze, holešovické Sasazu, oslaví už třetí rok své zářivé existence! Buďte při tom a slavte s námi na party, jakou toto mìsto ještì nezažilo!

Chystáme pro Vás bouřlivou oslavu, plnou života a zábavy, na níž vás prostřednictvím video zdravic přivítají všechny hvìzdy, které v Sasazu doposud vystoupily a tím spoluutvářely jeho historii. První tisíc návštìvníkù u vstupu navíc dostane masku s tváří nìkteré z tìchto hvìzd, již bude moci nosit po celý večer.

Hlavní hvìzdou narozeninové party bude legendární britské duo The SHAPESHIFTERS, podepsané mimo jiné pod tanečním megahitem Lola’s Theme, který dobyl vrchol britské singlové hitparády.

Speciální narozeninový set speciálnì pro Sasazu namíchá hypertalentovaný mladičký švédský DJ MIKAEL WEERMETS, který Sasazu přivedl do varu bìhem silvestrovské party Ride On Time. Za dýdžejský pult se coby gratulanti postaví i residenti Black Jesus Crossover a DJ Neo s vokalistou Pavlem Caldou.

Pro Vaše oči se chystá speciální laser show od mistrù Evropy z vyhlášeného slovenského klubu MINISTRY OF FUN. Vaše uši bude hýčkat křišťálový zvuk od KARA System. A chybìt pochopitelnì nebudou ani sexy tanečnice a další tematické performance.

Narozeninovým dárkem od nás pro Vás budou i exkluzivní ceny na baru! Všechny panáky po celou noc koupíte za 50,- Kč! Veškeré long drinky za 79,- Kč, vodka/red bull včetnì všech koktejlù vás vyjde pouze na 99,- Kč a lahev Moet & Chandon pořídíte pouze za 1800,- Kč!

Oslavte třetí narozeniny Sasazu s námi! Protože tou nejvìtší hvìzdou jste pro nás Vy! Prvních 500 lístkù bude v předprodeji za pouhých 190,- Kč, po jejich vyprodání za 300,- Kč. Na místì za vstup zaplatíte 390,- Kč. V prodeji bude i limitovaná série VIP-all-inclusive vstupenek za 1200 Kč. Předprodej v síti Ticketpro.

Klub SaSaZu – třetí narozeniny – we are all made of stars
30. března 2012, od 21:00 hod, SaSaZu Prague
THE SHAPESHIFTERS
MW Mikael Weermets
DJ Neo and live vocals of Pavel Calda
DJs: P@ko vs. Enrico
Dj Will 4 THMS D

SaSaZu 3 roky

Zdroj: SaSaZu
Publikoval: Redakcia GREGI.NET