Royal Elements prináša novú rádiovú show – Royal Sounds!

Rumunská producentská a DJská dvojice Royal Elements přináší do České republiky novou rádiovou show nazvanou Royal Sounds. Dvì hodiny našlapané taneční hudbou, doplnìné o zajímavé zahraniční i české DJské hosty, začnou Roayl Elements vysílat v úterý 3.1.2012 ve 22:00 hod. Naladit tak bude možné Roayl Sounds každé úterý ve stejném case na SeeJay rádiu.

Royal Elements nejsou na českém hudebním trhu žádnými nováčky! Pro Victorii Velvet napsali singl This Life, který boduje v hitparádách nejen v ČR (t-music chart), ale i na Slovensku, Rumunsku nebo Maďarsku. V současnosti připravují singl Together se SuperStar Monikou Povýšilovou, jehož vydání plánují na přelom ledna a února.

RE

Duo Royal Elements vzniklo už ale mnohem dříve. V roce 2005 se Gerard Filip a Treitl Hammond poprvé setkali v rádiu jako kolegové. Společné vize a láska k hudbì záhy přinesly výsledek. Jejich první remix, tehdy ještì pod jejich vlastními jmény, dosáhl na TOP 10 v ruské hitparádì (Catalina – Joe Le Taxi) a to odstartovalo jejich spolupráci s mezinárodními umìlci. Skladba I Like The Trumpet pro Dj Sava dosáhla čísla jedna v rumunské hitparádì.

Rozhodnutí zmìnit jméno přišlo společnì s jejich prvním singlem I Want U 2 Dance. Ten vznikl ve spolupráci se slovenskou zpìvačkou a mediální ikonou Patricií Vittek.

RE

Kromì Royal Elements a další produkce pro jiné umìlce, mají oba DJs své vlastní projekty. Treitl Hammond má za sebou vice než stovku vydaných singlù, které jsou hrány známými DJs jako jsou Roger Sanchez nebo Dr. Kucho. Gerard Filip připravuje vydání svého prvního singlu, kterým představí GeF v rámci mezinárodní klubové scény. Díky tomu se Royal Elements stávají součástí evropské hudební scény a nyní je mohou čeští fanoušci taneční a klubové scény obdivovat každý týden live!

Royal Elements in the mix

Zdroj: Kamo Agency
Publikoval: Redakcia GREGI.NET