ROMANTICKÁ VERZIA HITU DANCE MONKEY V PODANÍ MARTINA CÍSARA A NICKY MACK.

Skladba Dance Monkey od Tones and I sa na čele svetových rádiových hitparád drží už niekoľko mesiacov. Slovenskí umelci Martin Císar a Nicky Mack aktuálne ponúkajú jej jemnejšiu jesennú alternatívu v podobe spoločného duetu.

Myšlienka cover verzie svojrázneho hitu sa zrodila spontánne, doslova v obývačke. Speváka Martin Císara a novú tvár populárnej hudobnej scény Nicky Mack zviedol osud dokopy vďaka spoločnej manažérke. Po tom, čo si mladí umelci skvele sadli po ľudskej stránke rozhodli sa vyskúšať si ako im spolu “ladia” hlasy a veľmi rýchlo našli spoločnú reč aj po tej hudobnej. Výsledkom je hĺbavá a romantická verzia obľúbeného tanečného hitu v podaní slovenských talentov v doprovode piana a precíteného vokálu.

Za originálom piesne Dance Monkey stojí austrálska speváčka a skladateľka Toni Watson, ktorá tvorí pod umeleckým menom Tones and I. Ide o najdlhšie rotujúcu ženskú skladbu držiacu sa na popredných priečkach hranosti od čias hitu Bleeding Love od Leony Lewis.

Cover skladby Dance Monkey v podaní Martina a Nicky je zároveň predzvesťou ich novej spoločnej autorskej piesne V túžbach. Duet aktuálne dostáva podobu videoklipu a k vypočutiu by mal byť už v priebehu budúceho týždňa.

Zdroj: TS