Rockový Záber: Najstarší rockový festival už tento piatok!

Najstarší oravský hudobný festival Oravy – Rockový Záber otvorí svoje brány po štrnásty krát už tento piatok 17. júna v nových priestoroch campu Tília na dolnokubínčanmi známom Gäceli. Organizátori už dávnejšie avizovali dva dni plné kvalitnej muziky, ktorá snáď zaujme nielen domácich, ale aj cezpoľných fanúšikov. Počas nich sa predstavia kapely: Gladiator, Metalinda, Helenine Oči, nemeckí Snovonne, poľskí Chainsaw a mnoho ďalších.

Pre nenásytných bude po hlavnom programe pokračovať kvalitná rocková diskotéka až do skorých ranných hodín. Okrem hudby je v areály pripravené Centrum zábavy v kooperácii s miestnym akvaparkom. Štrnásty diel Rockového Záberu ponúkne ako vždy zmes komerčnej a undergroundevej tvorby, pre ktorú sa toto podujatie určite oplatí prísť zmapovať.

Kde: Camp Tília Gäcel – Dolný Kubín
Kedy: 17-18.6.2011 (tento piatok a sobotu)
Za koľko: 12€ predpredaj cez Ticketportal popr. lokálne; 15€ na mieste
Vystúpia: Konflikt, Gladiator, Metalinda, Helenine oči, Snovonne (D), Chainsaw (PL), AYA, Brainscan, Arzén, Deep Sense, Zoči voči, Oravia – Deep Purple revival, Golf, Borra, The Lampions, Astacus, Stret a ďalší.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.rockovyzaber.sk alebo na facebooku www.facebook.com/rockovy.zaber

RZ

Zdroj: Majo Žuffa
Publikoval: Redakcia GREGI.NET