Rock for People 2016: THE QEMISTS

Třaskavá elektronická sloučenina z anglického Brightonu – The Qemists – míří do Hradce. Partička pověstná neutuchající energií a strhující show převálcuje v červenci i Festivalpark.

Fúze drum´n´bassu a rockové linky dělá z téhle pětky velmi žádaný artikl. V minulosti například spolupracovali s Enter Shikari na hitu Take It Back, se kterými se letos vydali na tour, a to již podruhé.

Q_WEB-600x400

Letos na začátku března vydali nové, v pořadí třetí, studiové album Warrior Sound, a to po 6 letech od předchozí úspěšné desky Spirit in the System.

Rock for People 2016 – 3.-5.7.2016 – Festivalpark, Hradec Králové 

Rock for People 2016 bude především o kvalitní muzice. Připravuje se také nový design areálu, kde bude více prostoru pro nehudební aktivity (adrenalinové sporty, moderní technologie, gastronomie, móda nebo street art).

VYSTUPUJÍCÍ INTERPRETI: 

The Offspring – Massive Attack – Bullet for My Valentine – Enter Shikari – Five Finger Death Punch – The 1975 – CHVRCHES – Anti-Flag – The Qemists – Royal Republic – Saul Williams – Skillet – Turbowolf – BAZZOOKAS – Our Last Night – Ho99o9 – It’s Everyone Else – Black Peaks – RavenEye – Arcane Roots – Tired Lion – Dead! – Tři Sestry – Horkýže Slíže – Richard Muller – Lake Malawi – Jelen – Cocotte – Minute – Light & Love – Thom Artway – We on the Moon – Donnie Darko – The Paranoid – Ghost of You – Monkey Business …

víc na https://www.rockforpeople.cz

rock_of_people_2016_plagat

Zdroj: RfP