Rock for People 2016: BULLET FOR MY VALENTINE

Po skvělých ohlasech z RfP v roce 2011 se opět vrátí do Hradce na místo činu. Bullet for My Valentine, někdy též jen zkráceně BFMV, je čtyřčlenná metalcoreová banda z Bridgendu v Jižním Walesu. Na hudební scénu vtrhli v roce 2005 s   deskou The Poison.

Zatím poslední album s názvem Venom vydali v srpnu 2015. Po téměř pěti letech od posledního vystoupení vyrostli v super kapelu.

BFMV_web_final-600x400

A to nejen po hudební stránce, ale také co do počtu fanoušků. S miliony přívrženců po celém světě, s desítkami tisíci v České republice, se tahle metalcoreová čtveřice stane jednou ze zářivých hvězd Rock for People 2016.

Rock for People 2016 – 3.-5.7.2016 – Festivalpark, Hradec Králové 

Rock for People 2016 bude především o kvalitní muzice. Připravuje se také nový design areálu, kde bude více prostoru pro nehudební aktivity (adrenalinové sporty, moderní technologie, gastronomie, móda nebo street art).

VYSTUPUJÍCÍ INTERPRETI: 

The Offspring – Massive Attack – Bullet for My Valentine – Enter Shikari – Five Finger Death Punch – The 1975 – CHVRCHES – Anti-Flag – The Qemists – Royal Republic – Saul Williams – Skillet – Turbowolf – BAZZOOKAS – Our Last Night – Ho99o9 – It’s Everyone Else – Black Peaks – RavenEye – Arcane Roots – Tired Lion – Dead! – Tři Sestry – Horkýže Slíže – Richard Muller – Lake Malawi – Jelen – Cocotte – Minute – Light & Love – Thom Artway – We on the Moon – Donnie Darko – The Paranoid – Ghost of You – Monkey Business …

víc na https://www.rockforpeople.cz

rock_of_people_2016_plagat

Zdroj: RfP