Robo Opatovský má nový singel „Bezhlavo ti verím“, v klipe mu hrá aj herec z hollywoodskych filmov!

Robo Opatovský predstavuje ďalší krásny singel z nového albumu. Pieseň „Bezhlavo ti verím“ je o láske, nevere a sklamaní, no Robo o nich spieva s humorom a energiou. Text mu napísal vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo Opatovský.

Unikátom je, že ju spolu s ďalšími hudobníkmi nahral v pražskom štúdiu na jeden ťah, bez strihu, čo piesni dodáva nezameniteľný sound. K singlu stihol Robo nakrútiť aj videoklip. Vznikal v uliciach Budapešti a Bratislavy. Spolupracoval na ňom s Makom Hindym, ktorý má za sebou účinkovanie vo viacerých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa, a nepohrdol ani úlohou v tomto klipe. Novinku Robo Opatovský zaspieva aj na aktuálnom turné, ktoré štartuje už o pár dní.  

Robo Opatovský má ďalšiu novinku, ktorou ospevuje lásku. Tentoraz je však aj o nevere a sklamaní, no i tak to nie je smutná pieseň. Otextoval ju vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo.

Je to jeden z mojich obľúbených songov, ktorý má pre mňa dobrú energiu, náboj a vtip. Na unplugged album som napísal niekoľko nových skladieb. „Bezhlavo ti verím“ je už druhý singel po skladbe „Keď muž miluje ženu“. Spolupracoval som na ňom s vynikajúcimi muzikantmi. Produkoval ho gitarista Andrej Urminský, vibrafon – perkusie nahral Štefan Bugala a na trúbke hrá jeden z najlepších trubkárov na Slovensku Ondrej Juraši. Je to vlastne celá kapela, s ktorou idem na jarné turné „ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED“ Pieseň sme nahrali v pražskom štúdiu naraz, bez strihu. Práve preto má energiu a ťah. V podstate tak ako sme ju nahrali ju hráme aj naživo,“ vraví Robo Opatovský.

K piesni stihol Robo nakrútiť aj zaujímavý videoklip Opäť na ňom spolupracoval s osvedčeným a talentovaným kameramanom Samom Hindym. Nakrúcali v Budapešti a v Bratislave.

„V klipe je všetko, o čom spievam v pesničke, teda láska, zamilovanie, sklamanie, nevera… Ja v ňom hrám muža, ktorý toto všetko prežíva. Tancoval som v metre plnom cestujúcich, robil som veci, ktoré robia zamilovaní ľudia, teda také malé bláznovstvá,“ dodáva Robo Opatovský.

Videoklip má zaujímavý dej a najmä záverečnú pointu. Robo má z neho veľkú radosť, no najviac sa teší na to, ako novinku zaspieva fanúšikom naživo počas svojho blížiaceho sa turné.

„Verím, že klip osloví a že zaujme jeho príbeh, v ktorom prežívam románik s krásnou a záhadnou ženou. Hrá  v ňom aj Mako Hindy, ktorý hviezdil v niekoľkých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa. Klip vyvrcholí možno trochu nečakane, ale láska nám prináša aj nevypočítateľné zážitky. Veď to poznáte,“ uzatvára Robo Opatovský.

Klip k Robovej novinke „Bezhlavo ti verím“ si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=0n4PI9XfD00&app=desktop

Piesne z nového albumu zahrá Robo Opatovský aj na aktuálnom turné, ktoré štartuje 8-ho marca vo Vysokých Tatrách. Marcové termíny koncertov sú už takmer vypredané. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal a TooToot. Všetky informácie o aktivitách a plánovaných koncertoch Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe: www.roboopatovsky.com.

Robo Opatovský UNPLUGGED TOUR
08.03.2018 Vysoké Tatry – Hotel Lomnica
09.03.2018 Nové Mesto nad Váhom – Blue Note
10.03.2018 Skalica – Srdiečko
15.03.2018 Bratislava – Rock Café
16.03.2018 Nitra – Music a Cafe
17.03.2018 Trnava – Synagóga Cafe
24.03.2018 Banská Štiavnica – Trotuar cafe
06.04.2018 Piešťany – La Musica
07.04.2018 Bojnice – Meridiana restaurant
14.04.2018 Topoľčany – CafeBar Sway
26.04.2018 Košice – Jazz club
27.04.2018 Michalovce – Sinatra club
04.05.2018 Lučenec – Florianov dvor
05.05.2018 Kúty – Reštaurácia U Cugú

Zdroj: TS