REGGAE CALLIN‘ ☭ Russian Edition ☭!

Reggae Callin‘ je názov nových bashmentov v Bratislave. Tak vypočuj volanie striktne pozitívných vibrácií a dojdi skontrolovať novú party v meste – Reggae Callin‘ v novom klube Nekapri InnArt na Námestí SNP pod OD Dunaj. Každý mesiac noví zaujímaví zahraniční hostia a chytľavé rytmy Reggae, Dancehall, Dub či Dubstep.

Druhé pokračovanie Reggae Callin‘ sa bude niesť v znamení Ruska. Priamo z Moskvy prichádza prísny raggamuffin STEPPA STYLE, ktorého môžete poznať aj z vystúpenia na tohtoročnom Uprisingu! Tento pionier ruskej scény je doma prevažne v ragga štýle 90-tych rokov, ale zaznie od neho aj new-roots, jungle či dubstep a digital reggae.

Za domácich sa predstavia ŠTÚDIO KONEČNÁ SOUNDSYSTEM, nádejný projekt z hlavného mesta, ktorý tvoria Škrupo aka Daddy Skrupee, Sketa a chalani z DHZ. Tí ešte pred koncom roka chystajú nový album, takže sa tešíme na ich energickú show plnú nových trekov. Ďalej sa predstaví aj selecta ABNORMAN (člen Bluefield Rockers, a po novom aj Muv Ya Sound), ktorý nám odprezentuje svoju zbierku vinylov. A v neposlednom rade vystúpia aj rezidenti akcie DJ SIMPLE SAMPLE (Ghetto Youths Sound, Uprising) a FAYAH SOUNDSYSTEM (dvorný sound kapely Medial Banana).

Keďže ide o „RUSSIAN EDITION“ očakávame skvelú party, kde bude (nielen) vodka tiecť prúdom a kde sa všetci zabavíme minimálne ako na poslednej akcii Reggae Callin‘! Vidíme sa 16.novembra v Nekapri. Bratislava Massive nikdy nesklame!

REGGAE CALLIN‘ ☭ Russian Edition ☭
16.11.2012 – Bratislava
Nekapri InnArt – Namestie SNP (pod OD Dunaj)
STEPPA STYLE (Moscow / RU)
ŠTÚDIO KONEČNÁ SOUNDSYSTEM
ABNORMAN (BLUEFIELD ROCKERS)
FAYAH SOUNDSYSTEM
SIMPLE SAMPLE (GHETTO YOUTHS SOUND)
vstup/entry
4€ < 23:59 < 5€
event: https://www.facebook.com/events/481358121886472
REGGAE – RAGGA – DANCEHALL – DUB – HIPHOP – JUNGLE

Zdroj: Kulturise.sk