Reflex Cannabis Cup oslavuje na dvoch akciách v Prahe a Ostrave!

Reflex Cannabis Cup slaví 10.výročí a poprvé v historii hned ve dvou městech. Ve čtvrtek 20.března se odehraje první část v klubu Roxy a galerii NOD v Praze, o den později v pátek 21.března zavítáme do klubu Marley v Ostravě.

Na obou akcích vystoupí exkluzivní zahraniční hvězdy, kterými budou kanadský Stickybuds a britští matadoři Krafty Kuts a Featurecast!

Vzhledem k situaci v současné legislativě není možné odměnit autory vítězných fotek. Rozhodli jsme se tedy rozdat všechny ceny vám – návštěvníkům akce přímo na místě formou tomboly. Stačí dorazit večer do Roxy a můžete vyhrát některou z cen v hodnotě několika desítek tisíc kč! A pozor – hlavní cena je víkend v Amsterdamu pro 2 osoby se speciálním programem!

Reflex Cannabis Cup Praha, 20.3.2014
Roxy a galerie NOD, www.roxy.cz
NOD od 16.00 / klub Roxy od21.00
DJs: Stickybuds (CAN), Krafty Kuts (UK), Nzym, Babylon Rocker
fb event: https://www.facebook.com/events/250064985170543/

Pokud se chcete nejen pobavit, ale také obohatit své znalosti, rozhodně doražte na odpoledne s Reflex Cannabis Cupem, které začne již od 16.00 v prostorách galerie NOD nad klubem Roxy, kde pro vás budou připraveny stánky s možností testování různých zdraví prospěšných konopných produktů a pochutin (bude možno i zakoupit). Dále zde bude speciální přednášková místnost, kde se dozvíte jak řadu zajímavostí a novinek z oblasti jak léčebných účinků konopí, tak i problematiky jeho užívání. Můžete zde také shlédnout výstavu nejlepších fotografií letošního i minulých ročníků Reflex Cannabis Cupu.

Kompletní seznam všech přednášek najdete před akcí na webu cannabiscup.cz nebo v události Reflex Cannabis Cup na Facebooku. Celý název profilu RCC je „Reflex & Soft Secrets Cannabis Cup.“

Vstup na pražskou akci (obě části) je zcela ZDARMA – ale pozor, tentokrát jen do 22.00! Po 22.00 je vstupné 100,- Kč. I to se ale rozhodně vyplatí!

RCC_a3_praha

Reflex Cannabis Cup, Ostrava, 21.3.2014
klub Marley Ostrava, https://marley.ov-kluby.cz
DJs: Stickybuds (CAN), Featurecast (UK)
Kmo3, Tuor, Inliner, Lautek, Necroz, John Curd, Radan Just & Lofi, Burcho & Bjaly
fb event: https://www.facebook.com/events/1407092806212596/

Také v Ostravě vás čeká doprovodný program – již ve 21.00 to bude přednáška Nikol Smolkové ze společnosti Konopnýshop.cz, která promluví o problematice léčebného konopí a dalších zajímavostech z oblasti konopné kultury. Na místě bude také výstava nejlepších fotografií letošního i minulých ročníků Reflex Cannabis Cupu.Večer potom party s DJs.

Vstup je 100,- Kč v předprodeji a 150,- Kč na místě.

RCC_a3_ostrava

Profily zahraničních hvězd, které letos na RCC vystoupí:

DJ STICKYBUDS (CAN)

Fenomenální – to je to pravé slovo, které popisuje práci kanadského DJe a producenta Tylera Martense, vystupujícího pod nickem Stickybuds. Jeho úžasné schopnosti mu přinesly nejen rezidenturu v rámci jednoho z největších kanadských festivalů Shambhala Forest (2005 – 2012), ale i další vystoupení v rámci podobných světově proslulých akcí – např. Glastonbury (UK), Splore Festival (New Zealand), Burning Man (USA) ale i v legendárním klubu Space na Ibize a řadě dalších populárních míst.

Jak napovídá jeho nick – Stickybuds je velkým podporovatelem konopné kultury, která má v Kanadě – stejně jako u nás – hluboké kořeny. Jeho DJ sety jsou naplněny styly jako funk, reggae, hip hop, breaks a drum’n’bass, podanými s obrovskou šikovností tak, že žádné publikum neodolá.

DJ KRAFTY KUTS (UK)

Martin Reeves aka Krafty Kuts – matador britského labelu Finger Lickin‘ a jeden z technicky nejzručnějších DJs světa, vítěz mnoha mezinárodních cen a opravdová celebrita, již jednou na RCC vystoupil v roce 2011. Pod tíhou jeho talentu se styly jako funk, soul, jazz, elektro a hiphop změní v originální taneční smršť. Lepší dárek pro návštěvníky Reflex Cannabis Cupu bychom těžko hledali.

DJ FEATURECAST (UK)

Lee Mintram, profesním jménem Featurecast (label Fingerlickin‘), je britský DJ a producent ze Southamptonu, na jehož hudební stopy můžete narazit i tam, kde byste to opravdu nečekali. Jeho jméno vysloví např. James Zabiela, pokud se ho zeptáte, kdo jeho učil scratchovat. A když si zapnete TV a poběží zrovna reklama na iPod 4G, můžete jen hádat, kdo je autorem songu Channel Surfing, který v ní zní. Kreativní sety, kde se kříží nespočet hudebních stylů posledních dekád, obsahují až 70% vlastních mash-upů.  V jeho setu zazní zběsilá směs vytříbené hudby, které bude chvíli vládnout break, hip hop, poté funk a drum and bass nebo soul proložený dubstepem. Vše s obrovským přehledem a neskutečnou energií.

Zdroj: LIVE61 Ltd.