Rádio_FM má novú letnú kolekciu brandovaných tričiek.

Rádio_FM pripravilo aj na toto leto v spolupráci s e-shopom Kompót novú limitovanú sériu brandovaných tričiek. Dizajn tričiek tentokrát vytvorili umelci Milada „Mili“ Vigerová, Jozef Gertli Danglár a Michal „Rafo“ Rafaj. Každý z motívov bol vyrobený v počte 100 kusov. Tričká sa budú predávať aj na festivale Pohoda v Rádio(aktívnej)zóne_FM.

Farebný motív, ktorého autorom je ilustrátor, karikaturista a maliar Jozef Gertli Danglár, zobrazuje srdce prepichnuté husľovým kľúčom. „Pôvodne som si myslel, že spravím nejakú šialenú portrétovo-hudobnú kresbu, ale nakoniec som zvolil takúto piktogramovú cestu. Ja mám totiž veľmi rád také tie staré „kérky“ ako napríklad srdiečka, v ktorých je napísané „Milujem Elenu,“ prezradil o nápade Jozef Gertli „Danglár“.

Tričká_FM 2015

V návrhu fotografky, ilustrátorky a grafickej dizajnérky Milady „Mili“ Vigerovej možno badať jasnú symboliku, podľa ktorej sa Rádio_FM vyčleňuje z mainstreamu. Rádio_FM v jej motíve predstavuje ufo, ktoré pristáva v stáde ovečiek.

Grafický dizajnér Michal Rafaj, ktorého poznáte aj ako DJ-a Rafa, vytvoril dva návrhy. Oba sú typografické a z písmen názvu Rádio_FM vytvárajú hlavný motív. V prvom je názov vytvorený z farebných pierok a v druhom písmená rôznych tvarov vytvárajú tvár.

Tricko_FM_2015_KatarinaAcel

Spomínané tričká si môžete pozrieť v galérii na našom Facebooku. V nových tričkách sa odfotili Juraj Benetin z Korben Dallas, Pino a Slivka z PPE, Nora Ibsenová z Fallgrapp, Barbora Drahovská z Bloom,či raper Bene.

Zdroj: Rádio_FM