Puding Pani Elvisovej a Hugo Čáves Orchestra v KC Dunaj!

Piatkový večer bude plný našliapanej hudby v podaní slovenských kapiel v priestoroch obľúbeného bratislavského klubu KC Dunaj. Ako hlavná hviezda zažiari najlepšia slovenská koncertná kapela Radio_Head Award 2010 – Puding Pani Elvisovej, ktorých nezameniteľný hudobný prejav poznáte z rádia FM a z festivalových pódií. Predkapela Hugo Čáves Orchestra zaručene zahreje vášnivé publikum plnotučnými groovmi. O afterparty sa postará DJ.
Puding

Známa košická kapela Puding Pani Elvisovej stihla počas 16 ročného účinkovania na hudobnej scéne nahrať tri albumy a účinkovať na mnohých domácich (Pohoda, Grape, Easthetic,..) a zahraničných festivaloch (Sziget, Colors of Ostrava, Europavox,..). Koncom minulého roka sa predstavili na veľkom československom turné s kapelou Midi Lidi, s ktorou odohrali 30 koncertov behom dvoch mesiacov prevažne v Českej republike. Ako minuloroční víťazi titulu najlepšia slovenská koncertná kapela Radio_Head Award sa oň uchádzajú opäť v tohtoročnej súťaži, pričom novinkou je nominácia na titul singel roka.

„Keďže bude tento koncert našim prvým vystúpením v roku 2012, bude určite elektrizujúci. Na koncert sa veľmi tešíme a myslím si, že kombinácia s Hugo Čáves Orchestra dokáže v ľuďoch vyvolať pozitívne vibrácie. Takisto sa tešíme na KC Dunaj, ktorý je našim obľúbeným klubom. Vidíme sa!“ pozýva na koncert klávesák a spevák PPE Pino.

Hugo Caves

Bratislavské zoskupenie Hugo Čáves Orchestra púta pozornosť snáď všetkými spôsobmi – jednak kontroverzným názvom, živelným nasadením, ale predovšetkým originálnou hudbou. Skupina hrá výhradne vlastný repertoár, ktorý štýlovo ťažko zaradiť, pretože každá pesnička má svoj vlastný príbeh. Tento originálny orchester má za sebou viac ako 50 koncertov v slovenských kluboch, ako aj vystúpenia na medzinárodnej scéne v Maďarsku, Poľsku i v Čechách. Elektronika, basa, gitara, a šesťčlenná dychová sekcia sú zárukou, že táto deväťčlenná zostava rozhýbe každé publikum. Prekvapením koncertu bude špeciálny hosť, fenomenálny bubenícky talent Dušan Černák a maďarský trubkár Lászlo Varga.

PUDING PANI ELVISOVEJ A HUGO ČÁVES ORCHESTRA
v Kultúrnom centre Dunaj ̃, Nedbalova 3
10.2.2012 o 21:00 h
Vstup: Predpredaj: 6 €
Na mieste: 8 €
Predpredaj: www.tixy.sk

Zdroj: KC Dunaj
Publikoval: Redakcia GREGI.MET