Projekt Fatt Kools podporuje hudobné ceny Radio_Head Awards!

Bratislava, . 16 februára 2012 – Projekt Fatt Kools sa stal oficiálnym partnerom kategórie Nováčik roka hudobných cien Radio_Head Awards, ktoré vyhlasuje Rádio _FM. „Je to prirodzená aktivita, ktorá priamo súvisí s našou snahou podporovať mladých slovenských umelcov. Preto sme hrdým partnerom hudobných cien Radio_Head Awards,“ hovorí Alex Suja, Brand Manager spoločnosti Henkel Slovensko.

V súvislosti s partnerstvom s Rádiom _FM má naviac značka vlasového stylingu Taft Looks pripravené pre fanúšikov svojej facebookovej stránky https://www.facebook.com/Fattkools zaujímavé balíčky vlasovej kozmetiky a lístkov na live prenos odovzdávania cien.

Projekt pre talenty – Súťaž Fatt Kools organizuje spoločnosť Henkel Slovensko, značka vlasovej kozmetiky Taft Looks a Rádio_FM. Ambíciou projektu je vytvoriť priestor na prezentáciu originálnej tvorby mladých talentovaných ľudí. Tým najlepším vytvorí podmienky pre čo najlepší štart ich kariéry. Víťazi jednotlivých kategórií budú mať možnosť spolupracovať s profesionálnymi hudobníkmi a producentmi.

V rámci projektu Fatt Kools sa už podarilo objaviť dva nové hudobné talenty. Prvým bol Martin Nemček z Bratislavy so svojim projektom Heart Skipping Beats a skladbou Balance, ktorá sa nakoniec dostala aj do rotácií Rádia FM. V druhom kole súťaže jeho skladbu remixovala dvadsiatka hudobníkov a víťazom sa stal Roman Ružanský aka ROSE z Bratislavy. Zaujímavosťou je, že je to prvý remix, ktorý autor vo svojom živote urobil. Projekt bude po odovzdávaní Radio_Head Awards pokračovať tretím kolom.

Ochranné krídla a odborný dohľad nad celým projektom zastrešia známe mená z oblasti slovenskej hudobnej tvorby, a to Peter Dudák a Martin Žuži (členovia skupiny Hex).

Pokračujeme ďalej – Projekt pokračuje ďalej. čaká nás ďalšie kolo súťaže. „Verím, že na Slovensku je ešte veľa talentov, ktoré čakajú na objavenie,“ hovorí Alex Suja, Brand Manager spoločnosti Henkel Slovensko. „Tento rok by sme však radi s víťazmi súťaže absolvovali aj nejaké letné festivaly,“ dodal Suja.

Viac o projekte Fatt Kools nájdete na www.fattkools.sk a www.facebook.com/fattkools

Fatt

O Rádiu_FM: Rádio_FM je programovou službou Slovenského rozhlasu. Sme hudobné rádio s presahom do kultúrneho priestoru orientovaného na náročnejšieho mladého poslucháča. Zabávame, vzdelávame, informujeme. Nechceme byť najpočúvanejšie, ale najpočúvateľnejšie rádio na Slovensku. Rádio_FM je iné. Odlišujeme sa hudbou i slovom. Vyberáme to najlepšie, čo na domácej i zahraničnej scéne vzniká. Od indie rocku, cez dubstep, hip-hop, world music, metal až po tanečnú elektronickú hudbu či džez. To všetko je neoddeliteľnou súčasťou našich playlistov vo dne i v noci. Témy, o ktorých hovoríme, sú témami_FM. Zaujímavé, aktuálne, vždy netradične spracované. Naši moderátori a dídžeji na vás z rádia nikdy nekričia. Hovoria. Aj podľa toho spoznáte Rádio_FM na prvé počutie. Viac informácií na www.radiofm.sk

O spoločnosti Henkel: So svojimi vedúcimi značkami a technológiami celosvetovo pôsobí v troch oblastiach podnikania: Starostlivosť o domácnosť, Starostlivosť o telo a Adhesive Technologies (Lepidlá Technológie). Spoločnosť, založená v roku 1876, so svojimi známymi značkami Persil, Schwarzkopf a Loctite globálne zastáva vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských ako aj priemyselných odvetviach. Henkel zamestnáva okolo 48 000 pracovníkov a v roku 2010 dosiahol tržby vo výške 15,092 mld. EUR a upravený prevádzkový zisk vo výške 1,862 mld. EUR. Prioritné akcie Henkel sú evidované v indexe DAX a Henkel sa radí medzi 500 obratovo najsilnejších spoločností sveta (Fortune Global 500). Spoločnosť Henkel Slovensko, ako súčasť Henkel Central Eastern Europe, dosiahla v roku 2010 na domácom trhu obrat vo výške 85,4 milióna EUR. Ku koncu roka 2010 spoločnosť zamestnávala 472 pracovníkov. Viac informácií na www.henkel.sk

Zdroj: Beata Bobulová, PR manažér projektu
Publikoval: Redakcia GREGI.NET