Poslední srpnová sobota bude patřit tradičnímu rodinnému festivalu Malešičák. Možná přijde i Živý dinosaurus

Poslední srpnovou sobotu se uskuteční tradiční rodinný festival Malešičák, letos již po sedmé. Festival nabídne od 13 hodin v Malešickém parku v Praze 10 bohatý program pro děti i dospělé. Hlavní hvězdou festivalu bude pražská funky kapela Top Dream Company a možná mezi návštěvníky zavítá i Živý dinosaurus. Vstupné je zdarma.

Nejen bohatý hudební celodenní program, ale také doprovodný program včetně mnoha atrakcí pro děti čekají návštěvníky letošního rodinného festivalu Malešičák, který se uskuteční v sobotu 28. srpna od 13 hodin v Malešickém parku v Praze 10.

Festival zahájí tím nejlepším z 80´- 90´let DJ Ludwa, proběhne hudebně zábavná show pro děti Balónková diskotéka, během dne pak vystoupí pražská pop rocková kapela Yelling Orangutans, rokycanská punková kapela Nízká Úroveň, pražská country/folk punková kapela Pekelné kone, a jako hlavní hvězda letošního ročníku vystoupí pražská funky formace Top Dream Company, která se na Malešičák vrací po 4 letech. Akci bude moderovat Luděk Hubáček (ČRo Radiožurnál).

„Letošní ročník nabízí opět pestrou škálu žánrů a skvělé kapely. Ačkoliv nejsou příliš známé, na jejich kvalitě to nijak neubírá. Náš festival dává prostor právě takovým kapelám, které si pozornost zaslouží. Myslím si, že se návštěvníci mají na co těšit, a to včetně dětí, pro které je připravena Balónková diskotéka a bohatý doprovodný program,“ říká hlavní organizátor festivalu Filip Vránek.

„Možná nás během festivalu také navštíví Živý dinosaurus Valentýn,“ dodává.

Na hudební festival Malešičák, který se koná za podpory městské části Praha 10, je vstupné zdarma. Kompletní program či informace o festivalu i kapelách jsou dostupné na webových stránkách www.malesicak.cz.

Zdroj: TS