Populárni japonskí bubeníci YAMATO sa vrátia na Slovensko s úplne novou šou!

Po úspešných vystúpeniach v minulých rokoch prichádzajú na Slovensko opäť japonskí bubenníci YAMATO so svojou úplne novou šou s názvom BAKUON. Dychvyrážajúce umenie ôsmich majstrov svojho remesla si všetci fanúšikovia budú môcť vychutnať 2. novembra v bratislavskej Incheba Expo aréne. Vstupenky sú dostupné už teraz v sieti Predpredaj.sk.

Zoskupenie prvotriednych umelcov, ktoré za uplynulých 23 rokov vystúpilo vo viac ako 50 krajinách a odohralo viac než 3000 predstavení, predvedie na Slovensku svoju úplne novú šou BAKUON – Legend of the Heartbeat. Ako už vyplýva aj z názvu, hudobníci z Yamato našli pri tvorbe tohto predstavenia vskutku netradičnú inšpiráciu. Hlavným motívom šou sa stal tlkot srdca, symbolizujúci mocný rytmus, ktorý sprevádza každú živú bytosť.  Sú to práve tieto tiché, ale pritom silné údery, ktoré  poslúžili ako inšpirácia pre nový príbeh, ktorý si užijú aj diváci v Incheba Expo aréne.

promo_foto_low

Návštevníkov čakajú hypnotizujúce rytmy, ktoré naplno zamestnajú všetky zmysly. Pravidelné údery na japonské bubny wadaiko, vyrobené zo 400 rokov starého stromu, pohltia celú halu. Netradičný koncert ponúka úplne iný rozmer kultúrneho zážitku, ktorý bude ešte dlho rezonovať v srdciach divákov.

Nezabudnuteľná šou plná silných emócií je výsledkom unikátnej symbiózy hry na tradičný japonský bubon, moderných prvkov šou a kreatívnych inovácií. V každej sekunde vystúpenia dokazuje skupina svoju obdivuhodnú zohratosť. Je to výsledok, nie len poctivej prípravy, ale aj toho, že celú šou si umelci tvoria sami, aby nad ňou mali absolútnu kontrolu. Sami sa starajú o rekvizity, rozostavenie na javisku, choreografiu, dokonca si sami vyrábajú paličky, ktoré sa nazývajú bachi. Len vďaka úplnej kontrole nad každou sekundou svojho vystúpenia, dokážu predvádzať tak kvalitné výkony a ohurovať nezabudnuteľným „vyrozprávaním“ svojho príbehu.

Tím agentúry Comunique, ktorá koncert Yamato organizuje má za sebou mnoho úspešných koncertov a akcií. Taktiež stojí za populárnou rodinnou šou Máša a medveď na ľade, ktorú v minulom roku videlo 55 000 fanúšikov.

YAMATO_vizual1

Zdroj: Agentúra Comunique