Pohoda 2012: Rekordný predpredaj!

Takmer 6500 vstupeniek sa už predalo na budúcoročný letný festival Bažant Pohoda, ktorý sa uskutoční 5., 6. a 7. júla 2012 v Trenčíne. Prvých 999 kusov z limitovanej série sa minulo už počas tohtoročného festivalu, ďalšie tisícky si kúpili návštevníci za necelé tri týždne od spustenia oficiálneho predpredaja, ktorý sa začal 1. septembra.

Tritisíc permanentiek za 59 eur sa vypredalo za 12 dní, no predpredaj aj naďalej pokračuje rekordným tempom. V súčasnosti stojí permanentka na všetky festivalové dni 69 eur, za túto cenu je však v ponuke už len okolo 2500 lístkov. Po vypredaní 8000 kusov permanentiek (mimo úvodnej limitovanej série) alebo od 16. februára 2012 bude ich cena 85 eur. Priamo na mieste sa budú vstupenky predávať za 99 eur, samozrejme len v prípade, že sa nevypredajú už v predpredaji, ako tomu bolo aj pred ostatným, pätnástym ročníkom. Kapacita festivalu zostáva 30-tisíc ľudí.

Rovnako sú stále v predaji aj permanentky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S za jednotnú cenu 44 eur a dvojlístok pre držiteľa preukazu ZŤP-S a jeho sprievodcu za 69 eur. Vstup pre držiteľov takýchto permanentiek bude možný len cez špeciálny vchod s platným preukazom ZŤP alebo ZŤP-S a dokladom totožnosti, v prípade dvojlístka musia obe osoby vstúpiť do festivalového areálu spoločne. V prípade, že bude festival vypredaný v predstihu, nebudú sa dať na mieste zakúpiť ani lístky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S.

Deti do 12 rokov (vrátane) budú mať už tradične vstup zdarma, no len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu a s dokladom o veku dieťaťa, ideálna je karta poistenca, ktorú by mal mať každý pri sebe.

Záujem je aj o parkovacie lístky, zatiaľ sa ich predalo vyše 300. V predpredaji stojí parkovné 9 eur, na mieste sa bude za parkovanie na trenčianskom letisku platiť 25 eur. Parkovné pre karavany je k dispozícii v predpredaji za 25 a na mieste 39 eur.


„Dôvera v náš festival nás veľmi teší. Vynikajúci predpredaj bez jediného zverejneného mena je snom každého promotéra. Sme nadšení a robíme maximum, aby boli nadšení aj návštevníci v roku 2012,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

Vzhľadom na každoročnú skúsenosť s falšovaním lístkov upozorňujeme návštevníkov, aby si lístky kupovali iba na stránke organizátora festivalu www.pohodafestival.sk a www.pohodashop.sk, v sieti Ticketportal a v oficiálnych predajných miestach, ktoré sú zverejnené na stránke organizátora. Upozorňujeme záujemcov, aby vstupenky kupovali iba za ceny uvedené na lístkoch. Lístky sú proti falšovaniu chránené viacerými voľným okom neviditeľnými ochrannými prvkami. Čiarové kódy lístkov budú na vstupe kontrolované čítačkami. Falošné lístky nebudú akceptované, pričom za vzniknutú škodu je zodpovedný návštevník. Po vstupe na festival dostane návštevník náramok – identifikáciu. Ďakujeme za porozumenie všetkým, ktorí si kupujú platné vstupenky.

Viac informácií o festival Bažant Pohoda nájdete na www.pohodafestival.sk.

Zdroj: Agentúra Pohoda
Publikoval: Redakcia GREGI.NET