Po hviezdach ako David Beckham, Lady Gaga, či Enrique Iglesias má vlastný parfém aj Thomas Puskailer! 

Thomas Puskailer sa pridal k radu hviezd ako David Beckham, Lady Gaga, Enrique Iglesias či Julia Roberts! Má vlastný parfém  „PUSIKILLR“, ktorý je určený mužom aj ženám. Pokrstila ho v Košiciach módna návrhárka Zuzana Haková, ktorá bola zo sviežej vône nadšená. Na slávnostnom uvedení parfému do života Thomas zahral výborný koncert. Vystúpili aj Veronika a Daniela Nízlové z dua TWiiNS, ktoré majú tiež vlastný parfém. Thomasov unisex parfém pochádza z Francúzska a na každom vonia inak, no vždy veľmi originálne. Thomas Puskailer ho predstaví fanúšikom aj na aktuálnom turné #UNPLUGGEDTOUR a je zvedavý, ako naň zareagujú.

img_5182

Thomas Puskailer sa inšpiroval svetoznámymi hercami, spevákmi a športovcami a vydal sa na celkom novú obchodnú dráhu! Obľúbený spevák a skladateľ má vlastný parfém! 

„Oslovila ma firma Centrum Radosti, ktorá organizuje v Košiciach podujatie Košice Fashion Week a ktorá rozšírila svoje portfólio aj o výrobu parfémov. Nepoznám nikoho z môjho okolia, kto by mal vlastný parfém a cítil som to ako krok bližšie k fanúšikom. Hviezdy ako David Beckham, Lady Gaga alebo aj Enrique Iglesias majú svoje parfémy a tak mi napadlo, prečo takúto ponuku neprijať? Keďže ma to zaujalo, navrhol som osobné stretnutie. Stretol som sa s veľmi príjemnými ľuďmi a na základe vzájomných sympatií sme sa do toho pustili,“ vysvetľuje Thomas Puskailer. 

img_5190

Thomasov parfém „PUSIKILLR“ je súčasťou projektu Parfémy Hviezd. Spolu s parfémom dua TWiiNS ho uviedol do života v Košiciach. Krstnou mamou je módna návrhárka Zuzana Haková.

„Krst parfémov bol nezabudnuteľný. Tento krásny večer niesol názov Noc Vôní. Bola to veľká show, kde bolo kopec zábavy a kde som stretol veľa zaujímavých ľudí. Samozrejme, ľudia ktorí prišli, si mohli zároveň vychutnať môj koncert  a aj koncert dievčat TWiiNS. Súčasťou show bola autogramiáda, fotenie pri fotostene a tombola. Krstnou mamou parfému je renomovaná módna návrhárka Zuzana Haková, takisto veľmi príjemná osoba. Svoje módne kúsky prezentuje aj v okolitých štátoch a bol som nadšený, že parfém, ktorý je vlastne spojený aj s módou, mi môže krstiť takáto významná osoba z módnej brandže,“ teší sa Thomas Puskailer. 

img_5404

Thomasov parfém má základ z bambusu, cédrového dreva a bielomachu sivého. Hlavu tvorí céder, jablko a limetka a srdce magnólia, zázvor a kosatec. Je unisex a tak ho môžu používať muži aj ženy.

„Vonia úplne úžasne. Vôňa je zložená skôr z jemnejších a sviežich ingrediencií, ktoré spolu veľmi pekne ladia. Milujem svieže vône a mám pocit, že ja a tento parfém sme pre seba vzájomne stvorení. A keďže parfém spolupracuje s telom, na každom vonia úplne inak. Pochádza z najlepšej krajiny sveta na parfémy a to je Francúzsko. Dokonca svojou kvalitou a 25-percentným podielom vonnej zložky môže konkurovať aj renomovaným výrobcov parfémov svetových značiek. Navrhol som ho podľa svojich predstáv a tak ho teda veľmi rád používam denno-denne odo dňa, keď sa vyrobil. Veľmi by som si prial, aby sa zapáčil aj ľuďom,“ uzatvára Thomas Puskailer. 

img_5425

Všestranný umelec je aktuálne na #UNPLUGGEDTOUR a kolegom, výborným gitaristom Andrejom Urbanským. Teší sa, ako na koncertoch predstaví svoj parfém a je zvedavý na bezprostredné reakcie fanúšikov. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal. Všetky informácie o aktivitách Thomasa Puskailera sa dozviete na webe, kde si môžete tiež objednať jeho nový parfém: www.thomaspuskailer.com.

Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR
01.12. Nitra
02.12. Lozorno
04.12. Bratislava (Petržalka)
08.12. Trnava
09.12. Želiezovce
10.12. Bratislava (Karlova Ves)

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Veronika Židová