Po festivalovom lete sa David Koller teší na slovenské koncertné turné

Po vydaní albumu ČeskosLOVEnsko sa David Koller so skupinou intenzívne venoval jeho živej propagácii na koncertoch a festivaloch v Čechách. Záver októbra si vyhradili pre slovenských fanúšikov a v rámci jesenného turné zahrajú naživo v piatich slovenských mestách.

“Celé leto sme hrali na festivaloch, dokonca som si ani jeden víkend nenechal voľný a tak, keď sme išli niekam s ďeťmi na dovolenku, tak len od pondelka do piatku. Skutočnú dovolenku si dám v januári, alebo možno na jar…” vysvetlil David Koller.

Pred dovolenkou sa teší na slovenské publikum, pre ktoré chystá zaujímavé koncertné turné.

image003

“Spojili sme sa s českým VJ-om Honzom Hradilom a výtvarníčkou Káčou Slunéčkovou, ktorí mi pomohli vytvoriť zaujmavé pódium a svetelné efekty. Budú aj projekcie a vizualizácie. Takže popri našej hudbe sa bude aj na čo pozerať. Zahráme hlavne skladby z albumu ČeskosLOVEnsko, z mojich sóloviek, repertoáru Kollerbandu a aj od Lenky Dusilovej. Pridáme niečo aj z Jasnej páky, s hosťom Michalom Ambrožom, s ktorým sme spolu v roku 1980 kapelu zakladali….a určite aj niečo od Lucie…Veľmi sa na to teším “ prezradil o programe turné David. 

S hosťom Petrom Aristone môžete Davida Kollera so skupinou vidieť počas koncertnej šnúry ČeskosLOVEnsko 2015 v týchto mestách:
26.10.2015 NITRA
27.10.2015 BRATISLAVA
29.10.2015 BANSKÁ BYSTRICA
30.10.2015 KOŠICE
31.10.2015 ŽILINA

Listky na turné sú v predaji na: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3417/david-koller–band-ceskoslovensko-tour-2015
Web: www.davidkoller.cz
Facebook: https://www.facebook.com/DavKoll

3417

Zdroj: pro:messa