Ples v opere roztancujú exotické krásky American Divas!

Plesová sezóna v Bratislave bude tento rok horúca. Na Ples v opere totiž zavíta exotika v podobe sexi speváčok. Hudobným hosťom XII. ročníka prestížneho plesu, ktorý každoročne otvára plesovú sezónu, budú AMERICAN DIVAS!

Temperamentné AMERICAN DIVAS sa pýšia množstvom úspešných vystúpení po celom svete. Famózne spevácke výkony a sexy imidž už očarili tisíce divákov a vždy garantujú nadšené publikum. V historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave sa exotické trio predstaví po prvýkrát. Líderkou projektu je charizmatická Natascha Wright:

American Divas

„Na Slovensku sme už vystupovali, krajina aj slovenské publikum sú úžasné. Slováci sa radi zabávajú takže na ples v opere sa veľmi tešíme. Podľa agentúry Key Art Agency, ktorá nás zastupuje na Slovensku aj v Česku, je tento ples u vás najväčšou spoločenskou udalosťou roka. Sme rady, že môžme byť jej súčasťou…“

Čokoládové krásky s hlasom bohýň predvedú šou, ktorá zaručene nenechá chladným nikoho zo slovenskej smotánky. V podaní AMERICAN DIVAS zaznejú najväčšie hity ako I´m so Excited, We are Family, I will Survive či Simply The Best.

American Divas

O najvyšších kvalitách AMERICAN DIVAS nemožno pochybovať. Prvotriedne speváčky Natascha Wright spolu s Dellenor Miles a Esther Stevens sú vyhľadávanými vokalistkami. Absolvovali koncertné turné so svetovými hviezdami hudobného neba ako Stevie Wonder, Chris Rea, Ray Charles, Whitney Houston, Michael Bolton, Luther Vandros, Mariah Carey, Janet Jackson či kráľom popu Michaelom Jacksonom.

Šéfka tria Natascha Wright je tiež členkou formácie La Bouche. Dance-popovú skupinu na celom svete preslávili skladby Be My Lover či Sweet Dreams. Nataschin sólový album Party of One sa stal absolútnou jednotkou v Kanade a zabodoval aj v USA. Jej hlas možno počuť v nahrávkach interpretov ako sú DJ Bobo, Haddaway, Culture Beat, Masterboy a iní. Ako hosť absolvovala veľké európske turné so spevákom Udom Jürgensom.

Zdroj: Propagandahouse s.r.o.
Foto: Key Art Agency
Publikoval: Redakcia GREGI.NET