Pleasure Island 2011: Swedish House Magia ambassador Axwell!

Pro všechny příznivce taneční hudby máme skvìlou zprávu! Nejúspìšnìjší a nejvlivnìjší remixér 21. století, člen slavné Swedish House Mafie, Axwell bude další hvìzdou bezkonkurenčního tanečního festivalu tohoto léta, Pleasure Island, kde vystoupí na hlavní stagi po boku dalších neménì známých jmen, jakými jsou Fedde le Grand, Sander van Doorn, Mark Knight, Sunnery James & Ryan Marciano, či Moguai.

Tohoto svìtového DJe a producenta, který doslova drtí přední příčky svìtových hitparád, jak radiových, tak hudebních televizních stanic, snad není třeba představovat. Od svých teenagerovských let, kdy se sám učil tajemné vìdì syntetizéru a dalších vychytávek k tvoření hudby, se dopracoval, až na jednoho z Top DJs ankety Top 100 DJ Poll, časopisu DJ Mag. Mafioso Axwell pro naši planetu vytvořil jedny z nejvìtších klubových hitù, jako například nekonečnì upliftingovou skladbu „Feel The Vibe“, kde přetransformoval originální verzi skladby do taneční podoby a využil skvìlého hlasu, krásné Tary McDonald.

Axwell

Ve spolupráci s dalším členem Swedish House Mafie, Stevem Angelem vyprodukoval skladbu „Tell Me Why“. Avšak rok 2007 opravdu upevnil Axwellovi status producenta, se silným komerčním hitem „I Found U“. Za zmínku stojí také fantastická skladba „Leave The World Behind“, na které spolupracoval s Laidbackem Lukem, Stevem Angellem a Sebastianem Ingrossem. Dále pak hit roku 2010 „Nothing But Love For You“ a samozřejmì současná novinka „Save The World“ v produkci Swedish House Mafie, která se v současné dobì drží na předních příčkách svìtových hitparád, a již teď ji mùžeme nazvat hitem tohoto léta.

Není to ale jen úspìšná produkce, která z Axwella dìlá hvìzdu prvotřídního formátu. Miliony fanouškù po celém svìtì si získal také díky svému skvìlému vystupování, kdy dokáže přepínat mezi housem, technem a electrem, bez jediné kapky potu. Všechny zpoždìné lety, čekání na zavazadla, ranní taxíky a pozdní check-in v hotelech se vyplatil. Axwell je hvìzda, která stoupá stále výš a výš a jeho produkce se již zapsala do historie taneční hudby.

Vy budete mít jedinečnou možnost slyšet tohoto švédského house mafiána na hlavní stagi festivalu Pleasure Island, který se koná 27. srpna na letišti v Roudnici nad Labem. Témìř 80 DJs na devíti stagích, je ten nejlepší zpùsob k zakončení letošní letní festivalové sezóny. Neváhejte tedy s nákupem vstupenek, které jsou v dostání v síti www.ticketpro.cz za 995 Kč a jejichž cena se bude postupnì zvyšovat, až na konečných 1195 Kč. Pro ty nejnáročnìjší jsou v prodeji také VIP vstupenky za 2,500 Kč, které umožní přístup na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage a bohatì zásobeným barem s širokým sortimentem nápojù.

www.pleasureisland.cz
www.axwell.co.uk
www.facebook.com/axwellofficial
www.myspace.com/axwell
www.youtube.com/axwellofficial

Pleasure Island 2011

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET