Piate číslo Wave je na svete!

Začneme hneď zhurta a podľa titulky už asi viete, čo bude obsahom hlavného článku, v ktorom samotný Fedde Le Grand odpovedal na naše, ale najmä vaše otázky, ktoré ste nám napísali na našu facebook stránku https://www.facebook.com/#!/wavemag.eu.

Samozrejme, že to nie je jediný rozhovor, ktorý vo Wave nájdete. Svoj posledný album Paranoia predstavil techno producent Oliver Huntemann. Český producent a objav roka časopisu Xmag – Sonority – porozpráva o svojich začiatkoch a produkcii IDM. Zamierime aj k našim južným susedom, z ktorých nám o sebe a ich domácej scéne viac povedal známy techno DJ Jay Lumen. Ďalej pôjdeme do Anglicka, odkiaľ nám Harold Heath prezradil, čo musí mať producent vo svojom štúdiu, aby bol slávny. Neukrátili sme ani domácu scénu a v rámci štýlu trance prinášame rozhovor s ReOrderom. Z labelov sme sa tento krát povenovali talianskemu Room69 a letné mesiace si pripomenieme v partyreporte z chorvátskeho Outlook festivalu.

Zo štýlu drum&bass nám na otázky odpovedal, momentálne v Londýne žijúci, producent Dose a doma zostaneme aj pri predstavení zoskupenia Inhuman Terror. Túto rubriku dopåňa zaujímavý profil punk-rockerov drum&bassu Evol Intent. Taktiež sa dočítate o začiatkoch a úspechoch slovenských electro dancerov a informujeme vás o treťom ročníku košického workshopu DJ at Work. Ak nebudete mať v rámci nudných studených večerov čo robiť, máme pre vás typy na partyfilmy, ktoré by ste rozhodne mali vidieť a v krátkom kvíze ohodnotíte aj svoje základné poznatky o elektronickej hudbe. V rámci technických noviniek musíme zvýrazniť veľké tabuľkové porovnanie DJských konzol, to všetko zakončené ničím iným, ako nezmyselnými otázkami a ešte nezmyselnejšími odpoveďami DJa Tompyho.

Ako ste si už mohli zvyknúť, v magazíne Wave nájdete aj tentokrát hudobné CD, ktoré tentokrát namixoval JTBIG v rytmoch house a techhouse music.

V rámci technických pokynov dávame do pozornosti, že časopis bude vo vybraných stánkoch od utorka 8.11. Ak máte problém nájsť ho vo vašom meste, najistejšia metóda je nákup priamo u nás cez https://www.wavemag.eu/buy-wave.

Magazín Wave nájdete tiež v kluboch Blade Bar (Žiar nad Hronom), Empire (Bratislava), Groteska Art Caffe (Poprad) a tiež ak navštívite predajne Showtechnic (Bratislava), Techhouse.sk (Bratislava), JP Market (Malacky) a DJ Center (Košice).

A keďže AKCIA: Prvé 3 čísla za 5 €, bola veľmi úspešná, na konci roka vám prinášame ďalšie a hneď dve! Ak ste až teraz zistili, že Wave existuje a chcete mať všetkých doteraz vydaných päť čísiel, dáme vám ich spolu za akciových 10 €. Druhá akcia sa týka predplatného na rok, v ktorom za šesť čísiel zaplatíte cenu piatich. Treba najmä zdôrazniť, že predplatitelia sú zvýhodnení účasťou v súťažiach o lístky na akcie.

Wave

Zdroj: Wave crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET