Peter Bič Project pozývajú na  turné do obývačky svojho autobusu.

Just a Tour. Peter Bič Project však ponúknu viac ako turné. Najväčšie hity v nových verziách, prekvapujúca spolupráca s hosťami Petrom Cmorikom, Kalim, či Katarínou Knechtovou a pozvánka pre fanúšikov na after party do obývačky špeciálneho obytného autobusu, v ktorom bude celá zostava bývať.

Po dvoch štúdiových albumoch a desiatkach koncertov oznámili Peter Bič Project turné. Nenechajte sa však pomýliť jednoduchým názvom, pretože Just a Tour bude výnimočné. Dôvod? V histórii kapely je prvým a už len tento moment nesie v sebe náboj, ktorý garantuje, že očakávania, prípravy, či vzrušenie z koncertného dobrodružstva sa premietne do luxusného hudobného zážitku. „Mali sme pocit, že práve po vydaní aktuálneho albumu Just a Story prišiel ten správny čas na turné. Všetko, čo človek zažíva prvýkrát, prežíva ako niečo výnimočné a rovnako si chceme každý z koncertov, spolu s našimi fanúšikmi, užiť aj my,“ zdôraznil Peter Bič.

Napriek tomu, že Peter Bič Project patria medzi koncertne najvyťaženejšie slovenské kapely, smerom k k turné nepodceňujú žiadny detail. Ich motivácia je jednoduchá. Svoje hity z albumov „Say it loud“ a „Just a Story“ chcú fanúšikom ponúknuť v exkluzívnom vydaní, ako ich doteraz nikdy nepočuli. „Turné je pre každého hudobníka špeciálnou kapitolou, pretože pokiaľ sa ide na tour, pozývame na koncerty my. Nech hráme kdekoľvek, vždy ideme naplno, ale toto je predsa len zvláštna príležitosť, kde sa chceme so skladbami vyhrať, aby sme si všetci odniesli zážitok, na ktorý budeme živo spomínať aj o „sto“ rokov,“ pozval na turné P. Bič.

Pod atmosféru koncertov sa určite podpíšu aj hostia – Kali, Peter Cmorik a Katarína Knechtová. Na tejto spolupráci bude zaujímavé nielen to, že hrať im budú muzikanti z Peter Bič Project, ale prekvapení bude rozhodne viac. „Na turné sa vždy pozývajú priatelia a my priateľmi sme. S Kalim sme nahrali pieseň Wanna live a v priebehu týždňa, ktorý sme strávili spolu v USA, sme sa mohli ešte lepšie spoznať. Veľmi sa teším na to, že si zahráme s Petrom Cmorikom a Katkou Knechtovou. S obidvoma sme si sadli muzikantsky, aj ľudsky, preto môžem sľúbiť, že na pódiu sa budú diať veci, aké by ste nečakali,“ dodal s tajnostkárskym úsmevom P. Bič.

Týmto sa však zoznam nekončí. Počas turné bude kapela bývať v špeciálnom obytnom autobuse. Práve tu prichádza príležitosť pre fanúšikov exkluzívne nahliadnuť do zákulisia. Peter Bič Project už čoskoro zverejnia súťaž, ktorej výhercovia dostanú pozvanie na party s hudobníkmi a ich hosťami. „Pre tento spôsob sme sa rozhodli aj kvôli fanúšikom, aby sme sa mohli stretnúť a zabaviť sa. Priznám sa, na partiu v autobuse sa veľmi teším. Na koncertoch a cestách sme už toho zažili dosť, no toto bude pre nás naozaj niečím novým,“ dodal P. Bič.

Termíny koncertov Peter Bič Project – Just a Tour 2015:
Košice – 24.11.2015 / 20:00 – Historická radnica
Banská Bystrica – 25.11.2015 / 20:00 – Urban Spot
Prešov – 26.11.2015 / 20:00 – Kino Scala
Poprad – 28.11.2015 / 20:00 – Rock Fabric
Bratislava – 30.11.2015 / 20:00 – Ateliér Babylon
Nové Mesto nad Váhom – 2.12.2015 / 20:00 – Blue Note
Nitra – 3.12.2015 / 20:00 – Nová pekáreň
Trenčín – 8.12.2015 / 20:00 – Piano club
Žilina – 9.12.2015 / 20:00 – Holidany Inn

just-a-tour

Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.