Partylife & COD crew open air!

Letné mesiace nám utekajú ako dni a čoskoro bude mat väčšina zainteresovaných opäť hlavu plnú povinností ale aj príjemných zážitkov z letných open airov.

COD crew a partylife vám ponúkajú poslednú šancu využiť posledné teplejšie obdobie v roku a naplo si tak užiť kvalitný open air zastúpení djmi ktorými opovrhne len máloktorý ostrieľaný clubber.

17/9 sa uskutoční v blízkosti Prievidze dvojstageová party na ktorej sa okrem ďalších headlinerov predstavia napr. Justin z dua Counterstrike, čoraz viac ostrieľaní zvukoví odobrník z českej republikli Forbidden Society, či prvá premiéra producentov Schyza a Shenkstra ktorý odprezentujú svoj spoločný projekt Sensless Symptoms . . .

Okrem týchto potvrdených hostí vám postupne prinesieme ešte ďalšie väčšie meno ako aj mená domácich hostí. Každý návštevník dnb party vie že k najlepšej zábave patrí aj kvalitní mc. My sme si pozvali jeden zaujímaví talent priamo z Londýna ktorí si hovorí Jedifire. Doposiaľ ste ho mohli vidieť skôr na UK scéne, popri menách ako audio, d-kay, tantum desire, bse ale aj v éteri helax FM v susedných Čechách či Rakúsku.

V súvislosti s akciu prebieha aj súťaž pre dvoch začínajúcich djs, ktorý budú otvárať tento open air svojím hodinovým setom. Pre viac infa stačí sledovať Fan page cod alebo udalosť na facebooku. Veríme že akcie ktoré ste spolu s nami už zažili vás povzbudia aj k tejto skvelej party a vytvoríme tak atmosféru hodnú tohto lineupu …

Akreditacie a promosety posielajte na: dnb.crow@gmail.com

Zdroj: COD crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET