Párty WE LOVE TECHNO sa uskutoční 21.6. v Batelieri.

Pozývame ťa na hustú techno párty We love techno, ktorá sa uskutoční už tento piatok v bratislavskom Batelieri. Tešiť sa môžeš na nadupaný line up djov, masívny 10kWatový zvuk, videoprojekciu, akciové drinky a skvelú kamarátsku atmosféru a.k.a. príjemní párty ľudia.

Slovenský top producent SEPROMATIQ sa svojimi trackmi na labeloch ako Criminal Music, Animasola či Cannibal Society preslávil po celom svete a posledné roky zdobí line upy tých najlepších techno akcií planéty zem. Práve pre to si nenechaj újsť jeho energický hardtechno set presne hodinu a pol po polnoci.

Veľmi kvalitný warm up akcie zabezpečia nemecký dj D-High, ktorý vytočí selekciu svojich oldschool techno či rave dosiek. Slovenský producent Makkatu to dá dokonca LIVE na svojich vymakaných mašinkách. O polnoci vystúpi bratislavský dj Violetta známy predovšetkým z klubu Radosť, kde pravidelne mixuje veľmi kvalitné sety toho najlepšieho čo techhouse a techno scéna ponúka.  Všetci ste srdečne vítaní a veríme, že sa kvalitne zabavíte a odpálite na hudbe vo veľkej sále klubu Bateliér. Pripravený je kvalitný hudobno-vizuálny zážitok J Viac info na FB.

Facebook link: https://www.facebook.com/events/124881637714386

TECHNO * HARDTECHNO * TECHHOUSE * MINIMALTECHNO
START: 22.00 & ENTRY 5 EUR
SEPROMATIQ
VIOLETTA
MAKKATU live
ATMOGROUND
D-HIGH (Ger) – oldschool techno set

Zdroj: Organizátor