Parov Stelar Live už v tento piatok v Bratislave.

Veľká tanečná párty s najväčšími swingovými hitmi a živou kapelou – Parov Stelar Live so špeciálnymi hosťami Swing Thing & Papa Django už tento piatok 12. mája v Bratislave. Brány Aegon Areny sa otvárajú o 18:00, vstupenky ešte možno získať v sieti Ticketportal.

Parov Stelar je považovaný za zakladateľa elektro swingu – hudobného žánru, ktorý ovládol nielen klubovú scénu, ale aj hudobné festivaly po celom svete. S viac ako miliónom fanúšikov na sociálnej sieti Facebook a viac ako 100 miliónmi pozretí na Youtube sa radí nielen medzi najpopulárnejších Rakúšanov, ale patrí k aj absolútnej hudobnej špičke v celosvetovom meradle. V piatok 12. mája 2017 zažije Bratislava nielen najväčšie hity, ale aj celkom nové skladby z albumu The Burning Spider.

Ako špeciálni hostia vystúpia Swing Thing & Papa Django. „Špičkoví performeri, precízni selektori a prvotriedni elegáni,“ tak znie popis dvojice DJ-ov, ktorí s Parov Stelar hrávajú pravidelne na koncertoch na Slovensku i v Česku. Zrejme najvyhľadávanejší electro-swingoví DJs v našich končinách, ktorých vystúpenie si už užili fanúšikovia po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Mexiku či Japonsku. Na jednom pódiu sa tiež stretli s hudobnými esami ako Movits, Postmodern Jukebox či Alice Francis.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/PAROV_STELAR

Časový plán:
18:00 Otvorenie brán
19:00 Swing Thing & Papa Django
20:15 Parov Stelar Live

Zdroj: TH