Para toto leto odohrá len jeden koncert!

Jedna z najpopulárnejších slovenských skupín súčasnosti – Para, odohrá svoj exkluzívny prázdninový koncert vo štvrtok 1.septembra na bratislavskej mestskej pláži pod Ufom.

Leto 2011 sa bratislavská hudobná formácia rozhodla stráviť prípravou nového albumu. V kalendári mali zapísané len dva termíny. Jeden koncert chceli absolvovať na Tyršovom nábreží v Bratislave. Ten sa ale pre silný dážd nekonal.

Aj druhý, na bratislavskej mestskej pláži pod Ufom, bol v pôvodnom termíne pre nepriazeň počasia zrušený. Fanúšikovia boli smutný a kapela tiež. Zatvorila sa do štúdia a pokračovala v práci na chystanom novom albume.

Ešte stále pomerne teplé letné večery, ale ponúkajú parádnu možnosť otestovať nový materiál aj pred publikom. Para sa teda spolu s organizátormi rozhodla koncert predsa len uskutočniť. Na pláži pod Ufom na Viedenskej ceste odohrá svoj jediný prázdninový koncert v náhradnom termíne, vo štvrtok 1. septembra.

Fanúšikovia Pary teda nakoniec neprídu o svoj každoročný letný zážitok. Práve naopak, dostanú niečo viac. Okrem osvedčených hitov a pozvaných hudobných hostí sa členovia Pary rozhodli odohrať celkom exkluzívne aj niekoľko piesní z pripravovaného albumu.

Začiatok akcie je naplánovaný na 20-tu hodinu a vstupné stanovené na veľmi príjemných 5 eur. Vstupenky sa budú dať zakúpiť len priamo na mieste konania koncertu.

Zdroj: Pendant
Publikoval: Redakcia GREGI.NET